Pivovar Malenovice

Pivovar Malenovice. V roce 2012 byla v původních prostorách pivovaru obnovena tradice výroby piva, pod značkou ZLÍNSKÝ ŠVEC®. Distribuce je zaměřena na Zlínský region, ale zájem roste i v dalších částech Čech, Moravy a Slezska. Zdejší pivo v roce 2016 získalo dvě ocenění, jednalo se o „Jarní cenu českých sládků“, kde světlá 10 % získala 3. místo, a dále pak o ocenění „Regionální potravina Zlínského kraje“, které získala polotmavá 11 %.  

Portfolio

Pivovar vyrábí v současnosti pouze spodně kvašená, nefiltrovaná světlá, polotmavá i tmavá piva. Připravuje se rozšíření sortimentu o další pivní speciály.

 

Dostupnost

Seznam míst, kde můžete ochutnat čepovaného Ševce nebo jej zakoupit v PET lahvích, najdete na webových stránkách www.zlinskysvec.cz nebo na facebooku.

Prohlídky

O tom, jakým způsobem se pro vás ZLÍNSKÝ ŠVEC připravuje, se mohou zájemci přesvědčit na vlastní oči. Pivovar pořádá exkurze, při kterých si lze prohlédnout výrobu piva zblízka. Prohlídky v pivovaru jsou pořádány po předchozí domluvě. Prohlídku lze objednat telefonicky nebo také pomocí emailu.

 

Akce a festivaly

Pivovar Malenovice se účastní několika pivních slavností, které se konají převážně v letním období. Je rovněž pořadatelem akce Slavnosti pivovaru Malenovice. Druhý ročník se koná 17. 6. 2017 v areálech pivovaru a firmy VLW, Zlín – Malenovice.

 

PIVOVAR MALENOVICEPivovar Malenovice
Švermova 101, 763 02 Zlín – Malenovice
Tel.: 739 710 550
info@zlinskysvec.cz
www.zlinskysvec.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR MALENOVICE
PIVOVAR MALENOVICE
PIVOVAR MALENOVICE