RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.

Bernard je pivo, které ozdobí vaši osobnost. A čím jste odlišnější, tím více se k vám bude hodit. Bernard je totiž jako vy. Neohlíží se po ostatních a vaří pivo po svém – bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic uprostřed lesem provoněné Vysočiny. Díky tomu vytváří harmonii vyvážené hořkosti, lahodné plnosti a chmelové vůně.

Bernard je oblíbeným pivem lidí, kteří si chtějí opravdu pochutnat a jdou stejně jako Bernard svou vlastní cestou. Je životním stylem, kultem …

Portfolio

Vyberte si ze široké nabídky piv Bernard. Ochutnejte například některý z našich tradičních ležáků s přísadou jemných kvasnic, které dokváší druhotně přímo v lahvi. Nealkoholická piva jistě ocení nejen motoristé, ochucené varianty (Švestka a Višeň) budou vítaným společníkem všech v letních měsících. Opravdoví labužníci pak mohou okusit některý z našich speciálů a nejnovějších přírůstků – Bohemian Ale a India Pale Ale.

Dostupnost

Nejbližší hospodu či hospůdku, kde si můžete vychutnat čepovaného Bernarda, najdete na interaktivní mapě na webových stránkách: www.bernard.cz

Prohlídky

Pondělí až pátek 8–16 h, v sobotu 8–12 h. Exkurzi je třeba objednat telefonicky (tel. +420 565 300 211) či na prohlidka@bernard.cz. Více informací a rezervační formulář najdete na našich webových stránkách v sekci „Kontakt“.

Akce a festivaly

Bernard Fest, festival plný skvělé hudby, se koná každoročně v druhé polovině měsíce června (18.–19. 6. v roce 2021). Součástí festivalu jsou i sobotní prohlídky pivovaru s průvodcem. Den Bernarda, opravdový svátek piva, se odehrává první čtvrtek v říjnu (7. 10. v roce 2021) ve vybraných podnicích, kde čepují pivo Bernard.

 

RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.
5. května 1, 396 01 Humpolec
Tel.: 565 300 217
www.bernard.cz


Mapa se načítá