PIVOVAR POD LÍPOU

Pivovar Pod Lípou zahájil svůj provoz v říjnu roku 2013. Náš sládek, pan Milan Maršálek, pro vás vaří čtyři druhy piv, na kterých si můžete pochutnat u nás v hostinci, případně si je můžete odnést v PET láhvi do pohodlí domova, nebo vám je naplníme do KEG sudu na grill párty či jinou příležitost.

Portfolio

Stálá nabídka piv: Čeledín, poctivá světlá výčepní desítka, která překvapí svou plnou chutí a zároveň osvěžující lehkostí. Mouřenín, polotmavá jedenáctka s lahodně vyváženou hořkosladkou chutí. Sedlák, tradiční dvanáctistupňový ležák, který si prostě zamilujete. Lanbert, unikání pšeničná třináctka, která v sobě kloubí jemnost a říz.

Dostupnost

Pivo je dostupné u nás v restauraci a na akcích, jichž se pivovar účastní.

Prohlídky

Od června 2014 pořádáme organizované prohlídky pivovaru se sládkem. Prohlídky jsou organizovány pro skupiny od 10 do 15 osob. Termín prohlídky si můžete individuálně dohodnout po telefonu s panem Jiřím Jílkem (tel. 731 573 585). Jednotná cena za prohlídku pivovaru je 60,- Kč.

Akce a festivaly

Akce a festivaly, jichž se pivovar během roku účastní, najdou zájemci na jeho webových stránkách ( www.podlipou-pivovar.cz ).

 

PIVOVAR POD LÍPOUPIVOVAR POD LÍPOU
Náves 20, 330 01 Kyšice
Tel.: 604 270 205
Tel.: 734 675 168
info@podlipou-pivovar.cz
www.podlipou-pivovar.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR POD LÍPOU
PIVOVAR POD LÍPOU
PIVOVAR POD LÍPOU