MINIPIVOVAR RIEGROVKA

Minipivovar Riegrovka. Minipivovar, steakhouse a pizzerie na jednom místě v srdci Olomouce. Přijďte si vychutnat a poznat kouzlo suchého zrání hovězího masa a vaření piva na vlastní oči. Maso staříme od 28 do 100 dní v naší klimatické komoře. Tuto jedinečnou technologii máme jako první v České republice. Ochutnejte hovězí steaky v BIO kvalitě z českých farem. V nabídce nechybí ani telecí či vepřové z přeštického vepříka.

Jako pivovar využíváme pro naši technologii spodně i svrchně kvašená piva, jak v otevřených kvasných kádích, které mohou vidět hosté přímo v restauraci za sklem v podlaze, tak i v cylindrokónických kvasných tancích. Naše piva jsou piva živá, nefiltrovaná ani nepasterizovaná. Pivovar Riegrovka spolupracuje se sladovou v Záhlinicích a s Chmelařským institutem v Žatci, odkud bereme ty nejlepší suroviny pro naše pivo.

Portfolio

V současnosti vaříme a na čepu máme 9 druhů piva, jak výčepní 10°, tak světlé, polotmavé, rubínové ležáky a jiné speciály jako IPA, ALE, AWA, Stout či Bock.

Dostupnost

Pivo stáčíme jak do sudů na objednávku do pivnic na Olomoucku, tak i do PET lahví, které je možné zakoupit přímo u nás v restauraci.

Prohlídky

Prohlídky je možné uskutečnit v pracovní dny po předešlé telefonické domluvě pro skupinky 5 až 15 osob. Součásti prohlídky je i degustace.

Akce a festivaly

Pivovar Riegrovka se každoročně účastní mnoha pivních festivalů v olomouckém regionu.

 

MINIPIVOVAR RIEGROVKAMINIPIVOVAR RIEGROVKA
Riegrova 381/22, 779 00 Olomouc
Tel.: 775 419 501
sladek.riegrovka@seznam.cz
www.riegrovka.eu


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

MINIPIVOVAR RIEGROVKA
MINIPIVOVAR RIEGROVKA
MINIPIVOVAR RIEGROVKA