Pivovar Primátor

Pivovar Primátor. Práva na vaření piva vlastnili náchodští měšťané již od středověku. Základní kámen současného pivovaru byl položen v roce 1872.

V posledních desetiletích prošel pivovar rozsáhlou modernizací. Nové zařízení umožňuje vařit pivo klasickou a staletími prověřenou technologií charakteristickou pro české pivo. Díky prvotřídním pečlivě vybíraným domácím surovinám – sladu z jižní Moravy, aromatickému žateckému chmelu a vysoce kvalitní vodě z přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály si pivo značky Primátor zachovává svou nezaměnitelnou lahodnou chuť a splňuje vysoké mezinárodní požadavky na kvalitu.

Portfolio

Sládek Petr Kaluža a celý jeho tým vaří naše piva s láskou, dle tradičních receptur, s důrazem na výběr kvalitních surovin a na originalitu. V současné době je ve stálé nabídce 15 druhů piv a 3 piva sezónní. Nejprodávanější jsou ležáky a speciální piva, ale roste i obliba svrchně kvašených piv Weizenbier, EPA, Stout a IPA.

Dostupnost

Čepované i v láhvích na většině území České republiky, podrobněji na www.primator.cz .

Prohlídky

Prohlídku pivovaru zakončenou ochutnávkou piva v návštěvnickém centru je možné objednat na mailu, případně telefonicky.

Více na www.primator.cz .

Akce a festivaly

Každoročně se tradičně třetí květnovou sobotu v areálu pivovaru koná den otevřených dveří „Den P.“ Připraven je hudební program, exkurze a pivo z pivovarských kohoutů teče proudem.

 

PIVOVAR PRIMÁTORPivovar Primátor
Dobrošovská 130, 547 40 Náchod
Tel.: 491 407 111
marketing@primator.cz
www.primator.cz


Mapa se načítá
PIVOVAR PRIMÁTOR
PIVOVAR PRIMÁTOR