Zámecký pivovar Břeclav

„Poctivá práce, poctivé řemeslo, poctivé pivo“.

Zámecký pivovar Břeclav. Podluží, kraj vína i piva. Navštivte místo s pivovarnickou tradicí sahající do roku 1522 a ochutnejte lahodný mok, vyráběný s poctivostí a láskou. Po rekonstrukci chátrajícího pivovaru v roce 2013 zde byla výroba piva obnovena.

Ochutnat můžete ležáky Podlužan nebo Kanec, pivo filtrované i tzv. živé s vysokým obsahem pivovarských kvasnic. Sortiment doplňují také pivní speciály, které se v pivovaru vaří v průběhu celého roku.  

Portfolio

Kanec – světlý ležák, polotmavý ležák, Podlužan 10° – světlé výčepní pivo, Podlužan 11° – světlý ležák, Beran 10° – světlé výčepní pivo, Beran 11° – světlý ležák, Summer ALE 11° – svrchně kvašený světlý ležák, Red ALE 16° – svrchně kvašený tmavý speciál, Svatováclavský speciál – polotmavé speciální pivo, Vánoční dědictví – tmavé speciální pivo.

 

Dostupnost

Pivo ze Zámeckého pivovaru zakoupíte v maloobchodní síti prodejen ENAPO a Brněnka a ve vybraných prodejnách sítě COOP. Pokud preferujete pivo čepované, narazíte na něj ve vybraných restauracích a hospodách po celé jižní Moravě.

 

Prohlídky

Komentované prohlídky pivovaru je možné si domluvit na tel. čísle 724 412 910.

Akce a festivaly

Slavnosti břeclavského piva se konají každoročně v červnu na louce před zámkem. 10. 6. 2017 se představí Mandrage, Wohnout, Škwor a mnoho dalších.

www.slavnostibreclavskehopiva.cz

www.facebook.com/SlavnostiBreclavskehoPiva

 

ZÁMECKÝ PIVOVAR BŘECLAVZámecký pivovar Břeclav
Pod Zámkem 625/8, 690 02 Břeclav
Tel.: 724 412 910
www.pivovarbreclav.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

ZÁMECKÝ PIVOVAR BŘECLAV
ZÁMECKÝ PIVOVAR BŘECLAV