Pivovar Černá Hora

Pivovar Černá Hora. První písemný záznam o černohorském pivu pochází již z roku 1298, zmínka týkající se samotného pivovaru je potom datována rokem 1530.

Sládci pivovaru v Černé Hoře, malebném místě jen na dohled od CHKO Moravský kras, používají tradiční výrobní postupy a ty nejkvalitnější suroviny pocházející z okolní panenské přírody.

Za současného přísného dodržování všech historií ověřených postupů pivovarského řemesla se v Černé Hoře piva neustále inovují, a vzniká tak široký sortiment od zcela tradičních až po ta nejmodernější piva.

Portfolio

Široké portfolio tradičních českých poctivých piv Tas, Páter, Matouš, Ležák, Granát, Kvasar, Velen, Sklepní, Borůvka a nealko Forman. Dalšími produkty pivovaru jsou limonády.

Dostupnost

„Svou“ nejbližší hospodu si každý, kdo touží ochutnat černohorské pivo, snadno najde na interaktivní mapě umístěné na webových stránkách pivovaru www.pivovarcernahora.cz.

Prohlídky

Prohlídku pivovaru je možné si objednat na kterýkoli den v době od 8:00 do 19:00 hod. Prohlídka trvá 60 minut. Tel.: 538 765 111, e-mail: exkurze@pivovarch.cz

Akce a festivaly

Každoroční Pivní pouť termín konání: září v areálu pivovaru.

 

PIVOVAR ČERNÁ HORAPivovar Černá Hora
nám. U Pivovaru 3, 679 21 Černá Hora
Tel.: 516 482 411
exkurze@pivovarch.cz
www.pivovarcernahora.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR ČERNÁ HORA
PIVOVAR ČERNÁ HORA
PIVOVAR ČERNÁ HORA