MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR

Malešický mikropivovar nenajdete v centru Prahy, ale je to z něj co by kamenem dohodil. Díky dokonalému pivu, klasické české kuchyni a přátelské rodinné atmosféře patří mezi ty nejlepší. V této moderní restauraci se budete cítit jako v dobách, kdy se ještě u piva a jídla scházeli přátelé a rodina a cenili si společně stráveného času.

Na čepu naleznete kromě pečlivě vařených Malešických Originálů i zajímavé speciály z českých a zahraničních pivovarů. Ochutnat můžete české klasiky, speciality připravované na pivu nebo různé domácí pochoutky či čerstvé dobroty z vlastní udírny. V létě si příjemně posedíte na útulné zahrádce. Podobné místo v Praze budete jen těžko hledat.

Portfolio

Malešický originál N°2 Světlý ležák 12° je spodně kvašený tradiční světlý ležák plzeňského typu, vařený celoročně podle původní receptury Malešického mikropivovaru. Sezónní nabídka svrchně kvašených pivních speciálů, jako např. hosty oblíbený lehký voňavý Malešický originál N°1 Pale ALE 11°, pro milovníky silných hořkých piv Malešický extra hořký ALE 82 IPA 14° či Friday 13° Stout, oatmeal stout vařený vždy jen na pátek třináctého.

Dostupnost

Orginální piva dle vlastních receptur, která se vaří speciálně pro Malešický mikropivovar, jsou k ochutnání na některém z deseti výčepních kohoutů Malešického mikropivovaru.

V nabídce najdete samozřejmě také sortiment těch nejlepších českých regionálních pivovarů nebo privátních zahraničních značek na čepu či v láhvích ve výběrové pivotéce.

Akce a festivaly

Je připraven bohatý celoroční program akcí v restauraci nebo na Malešické šalandě, včetně ochutnávkových pivních večerů, cestovatelských promítání či autorských večerů zajímavých osobností. Pravidelně se konají i speciální akce, jako masopustní vepřové hody, při kterých si připomenete opravdovou domácí gastronomickou kulturu.

16. – 24. 9. Oktoberfest 2017, 28. 9. – 1. 10. Svatováclavské posvícení s vepřovými hody, 27. – 31. 10. Dýňový masakr nožem a vidličkou aneb Halloween 2017, 11. – 15. 11. Svatomartinské hody, 2. – 5. 12. Zvěřina & Bockbier, 10. – 13. 2. 2018 Masopustní vepřové hody, 16. – 18. 3. 2018 Irské hody v mikropivovaru, 27. 4. – 1. 5. 2018, Uhaste čarodějnice aneb Ohnivý slet v mikropivovaru.

 

MALEŠICKÝ MIKROPIVOVARMALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR
Malešická 126/50, 108 00 Praha 10 – Malešice
Tel.: 727 803 872
info@malesickymikropivovar.cz
www.malesickymikropivovar.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR
MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR