PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR

Podřipský rodinný minipivovar se nachází v obci Ctiněves na úpatí hory Říp. První pivo se uvařilo v květnu 2014 a jednalo se o světlý ležák, který je stálicí v naší nabídce. Vaříme piva jak svrchně tak spodně kvašenánefiltrovaná a nepasterizovaná, jen za pomoci vody, sladu, chmele, kvasnic a lásky k pivu. Při vaření nových druhů piv spolupracujeme s několika špičkovými sládky, tak aby výsledkem bylo vynikající pivo, vyvážené barvy, vůně a chutě. I díky tomu jsme získali několik ocenění a to i v mezinárodní konkurenci. Součástí minipivovaru je i pivovarská hospůdka pro cca 60 lidí
a za teplého počasí i venkovní posezení. Pivo stáčíme do KEG sudů, PET a skleněných lahví.

 

Portfolio

Naše nabídka piv zahrnuje 10% Summer Ale, 11% světlý a polotmavý ležák, 12% světlý ležák, 12% zelený ležák, 12% Pšeničné pivo, 13% Polotmavý jantar, 13% NEIPA, 13% Golden ALE, 14% světlý ALE, 15% Stout, 15% NEIPA, 16% Bock (polotmavý), 17% světlá Double IPA a 22% imperial Stout (černé pivo). Roční produkce je cca 800 hl.

Dostupnost

Obecně platí, že silnější piva se stupňovitostí nad 14% jsou v nabídce říjen až březen, a piva s nižší stupňovitostí do 14% v dubnu až září. Některá piva jsou vařena jen k významným událostem, jako např. 12% zelený ležák na zelený čtvrtek.

Akce a festivaly

Grilování masa, večery s harmonikou.

 

PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVARPODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR
Ctiněves 1, 413 01 Roudnice nad Labem
Tel.: 777 320 385
podripske-pivo@seznam.cz
www.podripske-pivo.cz


Mapa se načítá

PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR | Ústecký kraj