PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR

Podřipský rodinný minipivovar se nachází v obci Ctiněves na úpatí hory Říp. První pivo se zde uvařilo v květnu 2014 a jednalo se o světlý ležák, který je stálicí v nabídce dodnes.

Vaříme piva jak svrchně, tak spodně kvašená, nefiltrovaná a nepasterizovaná, jen za pomoci vody, sladu chmele, kvasnic a lásky k pivu. Při vaření nových druhů piv spolupracujeme s několika špičkovými sládky tak, aby výsledkem bylo vynikající pivo vyvážené barvy, vůně a chuti. I díky tomu jsme získali několik ocenění, a to i v mezinárodní konkurenci.

Součástí minipivovaru je i pivovarská hospůdka pro cca 60 lidí a za teplého počasí i venkovní posezení.

Pivo stáčíme do KEG sudů a do PET lahví. Vybrané druhy piv stáčíme i do skleněných lahví 0,33 l.

 

Portfolio

V naší nabídce piv se nachází 10% Summer Ale, 11% světlý a polotmavý ležák, 12% světlý ležák, 12% zelený ležák, 12% Pšeničné pivo, 13% Polotmavý jantar, 13% NEIPA, 13% Golden ALE, 14% světlý ALE, 15% Stout, 15% NEIPA, 16% Bock (polotmavý), 17% světlá Double IPA a 22% imperial Stout (černé pivo). Roční produkce je cca 800 hl.

Dostupnost

Obecně platí, že silnější piva se stupňovitostí nad 14% jsou v nabídce říjen až březen, a piva s nižší stupňovitostí do 14% v dubnu až září. Některá piva jsou vařena jen k významným událostem, jako např. 12% zelený ležák na zelený čtvrtek.

Akce a festivaly

Grilování masa, večery s harmonikou.

 

PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVARPODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR
Ctiněves 1, 413 01 Roudnice nad Labem
Tel.: 777 320 385
podripske-pivo@seznam.cz
www.podripske-pivo.cz


Mapa se načítá

PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR | Ústecký kraj