PIVOVAR KOCOUR VARNSDORF

Varnsdorfský pivovar Kocour byl jedním z průkopníků nového pohledu na pivo a pivovarnictví v Čechách, ukázal domácímu konzervativnímu pivaři, že pivo není jen chlazená desítka v lednici. Areál pivovaru nabízí kromě pivovarské restaurace s prostornou terasou i samostatnou pergolu a sportovní zázemí. Nově je vybudován multifunkční 2patrový sál pro kulturní či firemní akce v  originálním industriálním stylu pro 250 osob. Z tohoto důvodu je vyhledávaným dějištěm svateb, firemních večírků a kulturních akcí pro dospělé i děti. Nejen malí návštěvníci ocení pivovarskou ZOO, ve které jsou k vidění mnohá, nejen hospodářská zvířata. A věřte nebo ne, pivovar disponuje i vlastní železniční zastávkou a to jako jediný v ČR. Rozmanitá je také nabídka ubytování. Kromě komfortních pokojů je během letní sezóny možné využít kapacitu stylových lůžkových vagonů.

Portfolio

Pivovar Kocour nabízí různé pivní styly od ležáků, piva typu ALE, weizen, stout až po piva typu porter. Piva jsou nepasterovaná a nefiltrovaná. A vzhledem k poptávce po přírodních produktech nabízí pivovar také limonády různých příchutí.

Dostupnost

Pivo Kocour lze již zakoupit téměř po celé České republice.

Prohlídky

Pivovar Kocour nabízí také prohlídky pivovaru s ochutnávkou a sklenicí s logem jako suvenýrem.

Akce a festivaly

Celoročně se pravidelně pořádají v areálu pivovaru akce. První akcí v roce je vždy v únoru Valentýnský pivní masakr, v dubnu následuje Kocouří Kouř, dále Dětský den a jedna z nejvetších a nejznámějších akcí je ALE festivale, která je vždy poslední sobotu v říjnu.

 

PIVOVAR KOCOUR VARNSDORFPIVOVAR KOCOUR VARNSDORF
Rumburská 1920/9, 407 47 Varnsdorf
Tel.: 739 242 302
Tel.: 412 370 270
info@pivovar-kocour.cz
www.pivovar-kocour.cz


Mapa se načítá