Pivovar Karásek & Stülpner

Obrozenecká občanská aktivita nadšenců snažících se přihlásit k minulosti a vrátit hrdost a tradici pivovarnictví do Podkrušnohoří, a pod záštitou historických osobností, podloudníků Karáska a Stülpnera, společně provozovat pivovar. A to jako svého koníčka, neboť jen s přístupem nadšence lze nepodlehnout svodům průměrnosti a naopak ke všemu přistupovat s maximálním zaujetím. Genius loci starých sklepů, společné nadšení pro věc, profesionalita sládka Ing. Davida Nedomy spolu s poctivými surovinami a dobrou vodou tvoří pilíře úspěchu a oblíbenosti piv nejen u prostých pijáků.

Portfolio

Stálé spodně kvašené ležáky: Karáskova světlá 11°, Stülpnerova polotmavá 12°. Speciály – každý měsíc jiný: Red Ale 12°, Summer Ale 11°, Spring Ale 10°, Novosvětská 12°, Vánoční 14°, Pšeničná 11°, Rebeova unikátní 15°, Monarchova 12°, Kvidona z Felsů 17°.

Dostupnost

Restaurace Republika v Chomutově – na čepu stálé ležáky + aktuální měsíční speciál k dostání rovněž v 1l PET, k dostání rovněž varianta sklo (jen na objednávku). Rozvoz do restaurací dle poptávky (sudy, hostující pípa).

Prohlídky

Pravidelně každé pondělí od 17 hodin, trvání cca 1 h, počet osob ve skupině 5–15. V jiné dny na základě objednávky (viz web).

Akce a festivaly

Prezentace formou stánku na regionálních a místních slavnostech, trzích apod.

 

Pivovar Karásek & Stülpner
28. října 1081/19, 430 01 Chomutov
Tel.: +420 602 241 716
info@karasekastulpner.cz
www.karasekastulpner.cz
/KarasekaStulpner


Mapa se načítá