Mostecký Kahan

Mostecký Kahan. Uprostřed sídliště, v dnes již historické budově prvního novodobého mosteckého kina Kosmos (1971), najdete oázu jiného času. Mostecký Kahan, jediný minipivovar svého druhu na Mostecku, jsme pro vás otevřeli v listopadu 2009. Vejděte do pivovarské restaurace a nechte za dveřmi obraz města vystavěného v šedesátých a sedmdesátých letech. Ocitnete se v přívětivé hospůdce s tak osobitou atmosférou, že po pár minutách nebudete ochotni věřit, že za okny je betonová šeď. Usaďte se a rozhlédněte se kolem sebe. Stojí tu nejen naleštěná varna, což v minipivovarech bývá obvyklé, ale i spilka. Vy tak můžete okouzleně sledovat, jak se pivo vaří přímo před vašima očima. Na začátku náš sládek vařil pivo v 200litrových varnách, ale díky velkému zájmu je v srpnu 2012 nahradil varnami o větším objemu 500 litrů.

Portfolio

Na měděné pípě pro vás máme stálou nabídku čtyř ležáků: Magistr Edward Kelley (světlý ležák 12°), Zdař Bůh! (polotmavý ležák 12°), Černí Andělé (tmavý ležák 12°) a Mostecká 11° (světlý ležák 11°). Na dalších dvou kohoutech se střídají různé druhy speciálů jako Bock, Amber ALE, mnichovské pivo, IPA a spousty dalších.

Dostupnost

Naše pivo se čepuje v pivovarské restauraci Mostecký Kahan, v pivnici Kosmos a v Hostinci na Náměstíčku, vše v Mostě. Dále můžete koupit naše pivo v pivotékách Pivo a Párek v Praze.

Prohlídky

Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě ve všední den pro skupiny 10 a více osob.

Akce a festivaly

Každý rok na přelomu května a června pořádáme Mostecké pivní slavnosti.

 

MOSTECKÝ KAHANMostecký Kahan
Obránců míru 2629, 434 01 Most
Tel.: 777 202 280
mosteckykahan@mosteckykahan.cz
www.mosteckykahan.cz


Mapa se načítá
MOSTECKÝ KAHAN
MOSTECKÝ KAHAN

Mostecký Kahan | Ústecký kraj