Biskupský pivovar U sv. Štěpána

Biskupský pivovar U sv. Štěpána byl založen roku 2015 jako minipivovar s výrobou tradičních ležáků v Litoměřicích. Od té doby jsme získali řadu ocenění, která nás etablovala mezi předními výrobci kvalitního piva v kraji. Vaříme zejména světlé  spodně kvašené ležáky, ale každý rok zkoušíme také různé druhy speciálních piv. Důkazem kvality je i množství mezinárodních ocenění: jako první získal nejvyšší ocenění náš Štěpán 12% v roce 2019, a z našich piv nejvíce ocenění získal Děkan 11%, a to v mezinárodní soutěži International Beer Festival Budweis – Mezinárodní pivní festival v Č. Budějovicích, ocenění s názvem Zlatá nebo Stříbrná nebo Bronzová pečeť, v několika ročnících za sebou. 

Dej Bůh štěstí!

Portfolio

Obě zmiňovaná piva – Štěpán 12% a Děkan 11% světlé ležáky patří mezi nejprodávanější, dále vyrábíme i různé typy ALE, tmavé pivo i polotmavá a silná speciální piva.

Dostupnost

Naše piva můžete ochutnat v naší pivovarské restauraci, dále v restauraci Galerka v Praze, na Milešovce a také v Caffé Říp v Roudnici nad Labem a v mnoha pivotékách.

Prohlídky

Prohlídky pivovaru a degustace jsou možné po objednání na tel. 731 402 588 (recepce).

Akce a festivaly

Zúčastňujeme se pivních soutěží například International Beer festival, Pivo Ústeckého kraje nebo Pivní jarmark v Ústí nad Labem.

 

BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNABiskupský pivovar U sv. Štěpána
Komenského 748/4, 412 01 Litoměřice
Tel.: +420 731 402 588
kirbs@biskupskypivovar.cz
www.biskupskypivovar.cz


Mapa se načítá
BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNA
BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNA
BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNA

Biskupský pivovar U sv. Štěpána | Ústecký kraj