Biskupský pivovar U sv. Štěpána

Biskupský pivovar U sv. Štěpána. Minipivovar s restaurací se nachází v Diecézním domě kardinála Trochty v Litoměřicích. Budova byla postavena již v roce 1858. Sloužila zejména jako kněžský seminář litoměřické diecéze, dále slouží jako hostel a od roku 2015 ve spolupráci s Biskupstvím litoměřickým i jako minipivovar a restaurace s kapacitou až 130 míst a letní zahrádkou.

Klademe si za cíl navázat na tradici pivovarnictví v církevních domech a kvalitou nabízených produktů i jejich prezentací, například čepováním a konzumací piva samovýčepy, dosahujeme výjimečné úrovně pohostinství.

Dej Bůh štěstí!

Portfolio

Naše piva, která vám nabízíme, jsou spodně kvašené nepasterované ležáky. Nejprodávanějším pivem je Štěpán 12°, dále Děkan 11°, Vikář 10° a vánoční speciál polotmavé Jezule 16°, vyrábíme i letní a velikonoční speciální piva (14°).

Dostupnost

Naše pivo můžete ochutnat zejména v naší pivovarské restauraci. Dále také v restauracích v Praze: Galerka, Bělehradská 44, v Galerii piva, Krymská 36. V Mělníku pak v restauraci Pivo & Zahrada, Palackého 130.

Prohlídky

Skupinové, po dohodě – prohlídka varny, možnost degustace.

 

BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNABiskupský pivovar U sv. Štěpána
Komenského 748/4, 412 01 Litoměřice
Tel.: 777 071 735
Tel.: 775 134 988
rezervace@biskupskypivovar.cz
www.biskupskypivovar.cz


Mapa se načítá
BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNA
BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNA
BISKUPSKÝ PIVOVAR U SV. ŠTĚPÁNA

Biskupský pivovar U sv. Štěpána | Ústecký kraj