Zámecký pivovar Zbraslavice

Zámecký pivovar Zbraslavice. Uvádí se, že pivovar ve Zbraslavicíh vznikl již v 16. století jako součást zdejšího panského sídla. Ke konci 19. století přestával být pivovarský provoz rentabilní a v roce 1904 došlo k jeho nevyhnutelnému zrušení. Zámecký pivovar Zbraslavice byl založen v roce 2015 a navazuje na dlouholetou tradici pivovarnictví ve Zbraslavicích. Současný, moderní pivovar naleznete v prostorách původního zbraslavického pivovaru. 

Pivo je zde vyráběno tradičním řemeslným způsobem, před stáčením není nijak upravováno – nefiltruje se ani nepasteruje. K zákazníkovi se tedy dostává pivo živé, bohaté na mnohé zdraví prospěšné látky.

Portfolio

Sortiment tvoří spodně kvašená piva, nefiltrovaná a nepasterovaná – desítka světlá Markold, dvanáctka světlá Hubert, dvanáctka tmavá Permoník a speciální piva dle aktuální nabídky.

Dostupnost

Hospody, pivnice a restaurace zejména ve středních Čechách a v Praze, viz web pivovaru. Partnerské restaurace: Havířská bouda – rozhledna s restaurací, Sedlec 35, Kutná Hora, Hotel Svatý Hubert – Zbraslavice 169.

Prohlídky

Prohlídky jsou pořádány na základě individuální dohody pro menší i větší skupiny, možnost degustace.

 

ZÁMECKÝ PIVOVAR ZBRASLAVICEZámecký pivovar Zbraslavice
Zbraslavice 2, 285 21 Zbraslavice
Tel.: 724 999 333
info@pivovarzbraslavice.cz
www.pivovarzbraslavice.cz


Mapa se načítá
ZÁMECKÝ PIVOVAR ZBRASLAVICE
ZÁMECKÝ PIVOVAR ZBRASLAVICE
ZÁMECKÝ PIVOVAR ZBRASLAVICE

Zámecký pivovar Zbraslavice | Středočeský kraj