RODINNÝ PIVOVAR ZICHOVEC

Rodinný pivovar Zichovec. První pivo bylo v Zichovci uvařeno v roce 2012. Vzhledem k vysoké poptávce otevřeli majitelé v roce 2016 druhý pivovar v Lounech, s výstavem až 10 000 hl ročně, což umožnilo nabídnout širší sortiment včetně řady speciálů, a to jak spodně, tak zejména svrchně kvašených.

Kvalita je zajištěna mimo jiné poloautomatickým stáčením do KEG sudů a do skleněných láhví. V Lounech i v Zichovci je možné zakoupit kompletní sortiment. V Zichovci je součástí pivovaru také restaurace s vyhlášenou gastronomií.

Portfolio

V pivovaru v Lounech se vaří Krahulík 10, Krahulík 12 a polotmavý speciál Magor 15. V Zichovci je to potom široká škála pivních speciálů Pšeničné 11, Mosaic ALE 12, IPA 15, Porter 16, Black IPA 17, WeizenBock 17, Imperial Lager 19, Stout 20.

Dostupnost

Zichovecké pivo sudové a lahvové je možné zakoupit v podnikové prodejně pivovaru v Lounech a pivovaru na Zichovci. Dále pak v našich partnerských hospůdkách v Lounech, ve Slaném, v Kladně, v Roudnici nad Labem, Kralupech nad Vltavou ale i v hospůdkách na vesnicích kolem „pivovarského komína“. Zichovecké pivo se stalo stálou nabídkou v pivnicích a pivotékách v Praze a Brně

Prohlídky

Prohlídky jsou možné po telefonické domluvě na čísle 725 879 944.

 

RODINNÝ PIVOVAR ZICHOVECRODINNÝ PIVOVAR ZICHOVEC
Zichovec 99, 273 74 Klobuky
Tel.: 736 702 994
info@pivovarzichovec.cz
www.pivovarzichovec.cz


Mapa se načítá
RODINNÝ PIVOVAR ZICHOVEC
RODINNÝ PIVOVAR ZICHOVEC
RODINNÝ PIVOVAR ZICHOVEC
RODINNÝ PIVOVAR ZICHOVEC

RODINNÝ PIVOVAR ZICHOVEC | Středočeský kraj