PIVOVAR BAŠTÝŘ

Pivovar Baštýř vznikl v rámci rekonstrukce celého penzionu Nový Rybník v březnu 2013. Název piva a logo vzešly z veřejné soutěže, a tak se tu od jara vaří pivo Baštýř. Prvotní myšlenkou vzniku pivovaru bylo obnovení tradice vaření piva v Dobříšském regionu.

Komplex, ve kterém se pivovar nachází, nabízí pivnici, restauraci, salónky do vinného stylu, prostory pro pořádání firemních akcí, svateb, narozeninových oslav apod., wellness služby – pivní lázně, masáže, saunu a také venkovní sportovní aktivity – tenis, beachvolejbal a stolní tenis, pro děti pak dětské hřiště či trampolínu.

Portfolio

Jedná se o minipivovar, který chce svým hostům nabídnout kvalitní a dobré pivo z kvalitních surovin a vytvořit příjemný prostor pro setkávání lidí. Pivovar nabízí prvotřídní výběr z nefiltrovaných a nepasterizovaných piv. Vaří se zde tři druhy piva pod názvem Baštýř, jako např. světlé výčepní pivo Baštýř 10°, světlý ležák Baštýř 12° či polotmavý ležák Baštýř 11°. Specialitou pivovaru v průběhu roku je např. pivo pšeničné, višňové, zelené.

Dostupnost

Pivo lze ochutnat a zakoupit zejména v rámci místního regionu.

Prohlídky

Prohlídka pivovaru vč. výkladu a případné degustace aktuálně nabízeného sortimentu piva probíhá pouze po předchozí domluvě a to pro skupinky od 6 osob.

Akce a festivaly

Pivovar Baštýř se pravidelně účastní každoročních událostí jako jsou Dobříšské májové slavnosti a festival Slunce ve skle.

 

PIVOVAR BAŠTÝŘ
Obořiště 53, 262 12 Obořiště u Dobříše
Tel.: 724 858 626
Tel.: 601 392 651
penzion@novyrybnik.com
pivovar@novyrybnik.com
www.novyrybnik.com


Mapa se načítá
PIVOVAR ENERGON
Baštýř etiketa

PIVOVAR BAŠTÝŘ | Středočeský kraj