RODINNÝ PIVOVAR CHODOVAR

Rodinný pivovar Chodovar je nejstarším pivovarem západních Čech. První písemné zmínky pochází z roku 1573, jeho daleko starší historii však dokládají sklepy ze 14. století, vytesané v žulové skále, dodnes používané k vaření piva. V jejich části se nachází originální restaurace Ve Skále a v historickém areálu pivovaru naleznete romantické ubytování ve wellness hotelu U Sládka*** s originálními pivními lázněmi a stylovou restauraci Stará Sladovna s velkým konferenčním sálem.

Pivo s mimořádným charakterem“ – to je závěr senzorického hodnocení piv z Rodinného pivovaru Chodovar mezinárodní odbornou komisí při „European Beer Star“ (Mnichov, SRN).

Portfolio

Sedm druhů tradičně spodně kvašených piv značky Chodovar® s CHZO „Chodské pivo®“ a také stáčení minerálních vod značky Ilsano® oblasti Mariánských Lázní.

Dostupnost

Stylové restaurace v areálu Chodovaru a prodejní místa, viz mapa www.chodovar.cz .

Prohlídky

Denně ve 14.00 hod. K vidění je humnová sladovna, varna, klasická otevřená spilka, ochutnávka piva u kouzelné pivovarské kašny. Pro organizované skupiny prohlídky po celý den na základě telefonické objednávky. Pravé Pivní lázně denně 9.00 – 17.00 hod.

Akce a festivaly

Slavnostní zahájení pivní sezóny v kraji (duben). Mistrovství světa v koulení pivních sudů (červen). Slavnosti piva Chodovar (srpen).

 

RODINNÝ PIVOVAR CHODOVARRODINNÝ PIVOVAR CHODOVAR
Pivovarská 103, 34813 Chodová Planá
Tel.: +420 374 611 650
Tel.: 374 617 100
veskale@chodovar.cz
usladka@chodovar.cz
www.chodovar.cz


Mapa se načítá
RODINNÝ PIVOVAR CHODOVAR
RODINNÝ PIVOVAR CHODOVAR
RODINNÝ PIVOVAR CHODOVAR

RODINNÝ PIVOVAR CHODOVAR | Plzeňský kraj