PIVOVAR POD LÍPOU

Pivovar Pod Lípou zahájil svůj provoz v říjnu roku 2013. Náš sládek, pan Jaroslav Malkovsky, pro vás vaří čtyři druhy piv, na kterých si můžete pochutnat u nás v hostinci, případně si je můžete odnést v PET láhvi do pohodlí domova, nebo vám je naplníme do KEG sudu na grill párty či jinou příležitost.

Portfolio

Stálá nabídka piv: Čeledín, poctivá světlá výčepní desítka, která překvapí svou plnou chutí a zároveň osvěžující lehkostí. Mouřenín, polotmavá jedenáctka s lahodně vyváženou hořkosladkou chutí. Sedlák, tradiční dvanáctistupňový ležák, který si prostě zamilujete. Lanbert, unikání pšeničná třináctka, která v sobě kloubí jemnost a říz.

Dostupnost

Pivo je dostupné u nás v restauraci a na akcích, jichž se pivovar účastní.

Prohlídky

Od června 2014 pořádáme organizované prohlídky pivovaru se sládkem. Prohlídky jsou organizovány pro skupiny od 10 do 15 osob. Termín prohlídky si můžete individuálně dohodnout s panem Lukášem Horynou na tel. +420 737 323 387. Jednotná cena za prohlídku pivovaru je 60 Kč.

Akce a festivaly

Akce a festivaly, jichž se pivovar během roku účastní, najdou zájemci na jeho webových stránkách ( www.podlipou-pivovar.cz ).

 

PIVOVAR POD LÍPOUPIVOVAR POD LÍPOU
Náves 20, 330 01 Kyšice
Tel.: 604 270 205
Tel.: 734 675 168
info@podlipou-pivovar.cz
www.podlipou-pivovar.cz


Mapa se načítá

PIVOVAR POD LÍPOU | Plzeňský kraj