Pivovar U Černého Medvěda

Pivovar U Černého medvěda. Restaurační minipivovar zaměřující se zejména na výrobu piv plzeňského typu. Slady pocházejí z Čech a Moravy, dále se zde používají slady bavorské, karamelové a čokoládové. Spodně kvašené pivo se vaří z českých chmelů a svrchně kvašené z chmelů převážně z USA. Všechna piva jsou podávána jako nefiltrovaná a nepasterizovaná, a přináší tak konzumentovi autentický zážitek originální receptury.

Portfolio

Světlé výčepní pivo 10°, světlý ležák 12°, tmavý speciál 13°, speciální pivo Adler ALE 14°. Nabídka se postupně ještě rozšíří.

 

Dostupnost

Pivo lze zakoupit i v plastových lahvích a sudech o objemu 15, 30 a 50 litrů. Černého medvěda je možné koupit v restauraci U Černého medvěda a v dalších provozech majitele pivovaru v Jablonném nad Orlicí, tj. v restauraci a Moto Baru hotelu Filipinum a Pizzerii Srdíčko. Postupně se počítá s prodejem piva i v dalších lokalitách.

 

Prohlídky

Prohlídku pivovaru je možné si domluvit, a to buď telefonicky na čísle 724 859 907, dále emailem info@cernymedved.cz anebo přes facebook. Ideálně pro skupinu cca 10 lidí.

Akce a festivaly

Aktuální informace o pořádaných akcích na webu www.cernymedved.cz a na facebooku.

 

PIVOVAR U ČERNÉHO MEDVĚDAPivovar U Černého Medvěda
Náměstí 5. května 24, 561 64 Jablonné nad Orlicí
Tel.: 724 859 907
Tel.: 602 694 111
info@cernymedved.cz
www.cernymedved.cz


Mapa se načítá
PIVOVAR U ČERNÉHO MEDVĚDA
PIVOVAR U ČERNÉHO MEDVĚDA
PIVOVAR U ČERNÉHO MEDVĚDA

Pivovar U Černého Medvěda | Pardubický kraj