RODINNÝ MINIPIVOVAR BRAVŮR

Rodinný minipivovar Bravůr byl založen v roce 2009 a navazuje na tradici vaření piva v Loučné nad Desnou, kde byl roku 1743 založen pivovar, který v podstatě stál na místě stejném jako minipivovar dnešní. Jedním z hlavních důvodů vzniku Rodinného minipivovaru Bravůr bylo doplnit vyhlášenou gastronomii restaurace a penzionu Na Staré poště o kvalitní, klasicky vařené pivo. Loučenské pivo Kvasslav se vaří z nejkvalitnějších tradičních tuzemských surovin – hanáckého sladu, žateckého chmele, vody z podhůří Jeseníků a živých pivovarských kvasnic. Proslulá tradiční česká technologie s otevřeným kvašením zaručuje vynikající aromatické a chuťové vlastnosti piva.

Portfolio

V současné době vaří minipivovar 22 druhů piva jak spodně, tak svrchně kvašených. Základem jsou celoročně spodně kvašená piva světlý ležák 12 a polotmavý ležák 12, která jsou doplňována sortimentem vícestupňových speciálů a svrchně kvašených piv dle sezony a poptávky.

Dostupnost

Vzhledem k malému ročnímu výstavu (cca 250 hl) se většina piva Kvasslav prodá ve vlastní restauraci (lahvové i čepované) a v pivnicích v regionu Jeseníky, příležitostně také Olomouce a Brna.

Prohlídky

Bezplatné exkurze jsou možné pouze po předběžné dohodě a vzhledem k minirozměrům pivovaru pouze pro malé skupiny (10 osob).

Akce a festivaly

Aby mohli příznivci minipivovarů ochutnat piva Kvasslav, zúčastňuje se minipivovar celostátních i regionáních přehlídek a pivních festivalů.

 

RODINNÝ MINIPIVOVAR BRAVŮRRODINNÝ MINIPIVOVAR BRAVŮR
Kouty nad Desnou 65, 788 11 Loučná nad Desnou
Tel.: 603 146 416
jurecek@post.cz
www.kvasslav.cz


Mapa se načítá
RODINNÝ MINIPIVOVAR BRAVŮR
RODINNÝ MINIPIVOVAR BRAVŮR

RODINNÝ MINIPIVOVAR BRAVŮR | Olomoucký kraj