Pivovárek Melichárek

Uprostřed úrodné Hané se v roce 2010 z čisté lásky k pivu a pivovarnictví zrodil malý rodinný pivovar. Je vybudován coby součást staré hanácké usedlosti. Z původního koníčku se v roce 2013 stal plnohodnotný pivovar se všemi nezbytnými legislativními náležitostmi. I tak patří tento pivovárek mezi nejmenší v České republice co se velikosti varny a ročního výstavu týká, ale pokud jde o rozmanitost výroby, tak zde naopak patří mezi pivovary s velice širokým sortimentem druhů piv.

„Pivo Melichárek v sobě spojuje touhu vařit kvalitní pivo s touhou objevovat nekonečný svět pivních stylů a chutí. Výsledkem je výjimečný produkt vzešlý z kvalitních surovin a pivního nadšení“.

 

Portfolio

Pod značkou Melichárek se zde vaří spodně i svrchně kvašená piva, piva světlá, polotmavá i tmavá. V sortimentu ale nechybí ani ležák, Bock, pšeničné, stout, Vídeňský ležák, India Pale Ale, American Pale Ale, English Pale Ale, rauchbier atd.

Dostupnost

Pivo lze ochutnat v Pivovarské hospůdce, která se nachází přímo v areálu pivovaru. Pivo se zaváží v sudové i lahvové podobě do hospůdek a obchodů v Olomouci.

 

 

 

Prohlídky

Termíny prohlídek je nutné předem telefonicky objednat. Maximální velikost skupiny je 10 osob.

 

Akce a festivaly

V měsíci červnu se každoročně konají v areálu pivovaru Slavnosti horeckého piva. Během roku probíhá mnoho dalších akcí v Pivovarské hospůdce.

 

 

PIVOVÁREK MELICHÁREKPivovárek Melichárek
1. Máje 10, 783 35 Horka nad Moravou
Tel.: 605 752 973
petr.melicharek@email.cz
www.pivovarekmelicharek.cz


Mapa se načítá
PIVOVÁREK MELICHÁREK
PIVOVÁREK MELICHÁREK
PIVOVÁREK MELICHÁREK

Pivovárek Melichárek | Olomoucký kraj