Pivovar Chomout

Pivovar Chomout. Jsme rodinný pivovar a pivo nás jednoduše baví. Začali jsme vařit pro sebe, doma. Ale piva nebylo dost ani pro nás, ani pro naše pivní kamarády. Tak jsme postavili opravdový pivovar. První komerční várku jsme uvařili v červenci roku 2014. Naši stabilní nabídku tvoří šest druhů piv, která neustále doplňujeme o další speciály. Baví nás objevovat nové chutě a rádi experimentujeme. Pivo nekazíme filtrací nebo pasterací.

Portfolio

Svrchně i spodně kvašená piva všech pivních stylů. Výčepní světlá Desítka, polotmavý Ležák, tmavý ležák Švarc, oficiální pivo olomoucké univerzity – UP ALE Blondýna, IPA – Něžná, Režná, Divá Bára a další sezonní speciály.

Těší nás, že naše piva získávají ocenění na pivních soutěžích.

Dostupnost

Na čepu i v lahvích v Olomouci a okolí, ale také

v malém od Prahy po Košice. Více na našem webu v sekci Pivovar.

Prohlídky

Pro skupinu 5-15 osob v pracovních dnech i o víkendech, po předchozí domluvě. Prohlídka trvá hodinu, její součástí je degustace a pivní sklenka. Výklad probíhá v anglickém i francouzském jazyce, ale umíme také česky.

Akce a festivaly

Hostinec nabízí posezení ve stylovém prostředí neotřelého designu a v létě i v prostorné zahrádce. Vaříme denní menu i kulinářské speciality. Oblíbené jsou u nás svatební hostiny v Chomoutu, oslavy či firemní akce.

 

PIVOVAR CHOMOUTPivovar Chomout
Dalimilova 18/92, 783 35 Olomouc
Tel.: 604 353 469
varime@pivochomout.cz
www.pivochomout.cz


Mapa se načítá
PIVOVAR CHOMOUT
PIVOVAR CHOMOUT
PIVOVAR CHOMOUT