MINIPIVOVAR A RESTAURACE PARNÍK

První Přerovský minipivovar Parník rozbouřil stojaté vody pivního trhu již v březnu roku 2009. Budova minipivovaru, pivnice a nekuřácké restaurace, stejně tak jako interiér v námořnickém stylu, vám připomene opravdový zaoceánský parník, kde příjemně plyne čas, a vy si vychutnáte plavbu na vlnách dobré nálady.

Horní i dolní palubu se stylovým posezením doplňují dva kotle, ve kterých pro vás vaříme to nejlepší pivo. V orosených půllitrech však mořskou pěnu nehledejte, zdobí je ta ze zlatavého moku. Ochotná a kvalifikovaná posádka je vždy připravena vám návštěvu u nás co nejvíce zpříjemnit a s dvorním kuchařem dopřát opravdový labužnický požitek.

Portfolio

Pivo se u nás vyrábí proslulou českou technologií s použitím tradičních surovin. Všechna naše piva jsou nefiltrovaná, tedy mírně zakalená a nepasterizovaná. Zákal je tvořen pivovarskými kvasnicemi, které jsou u většiny piv odstraňovány filtrací. Naše pivní stálice na čepu: 11% Námořník, 12% Kapitán, 13% Pirát. Naše speciály: 12% Maják, 14% Kotva, 14% Svatý Mikuláš, 16% Admirál. Těšit se můžete i na nová speciální piva.

Parník si pro vás připravil unikátní nealkoholické osvěžení – sladovou limonádu Mladinádu podáváme natura nebo s příchutí dle denní nabídky.

Dostupnost

Naše piva si můžete zakoupit v restauraci v PET láhvích nebo KEG sudu (5- 50 l).

 

MINIPIVOVAR A RESTAURACE PARNÍKMINIPIVOVAR A RESTAURACE PARNÍK
Tovární 1021/5, 750 02 Přerov
Tel.: 602 636 383
cvesperova@parnikpivovar.cz
www.parnikpivovar.cz


Mapa se načítá
MINIPIVOVAR A RESTAURACE PARNÍK
MINIPIVOVAR A RESTAURACE PARNÍK
MINIPIVOVAR A RESTAURACE PARNÍK

MINIPIVOVAR A RESTAURACE PARNÍK | Olomoucký kraj