Starobělský pivovar

Starobělský pivovar. Minipivovar nacházející se ve velmi poklidné obci Stará Bělá a fungující zde od léta 2014. Pivo je vařeno klasickým dvourmutovým způsobem se spodním kvašením a nechává se poté dlouho ležet. Zdejší pivo je vyráběno z nejlepších českých surovin. Nepoužívají se žádné náhražky a chemické stabilizátory. Tím si pivo uchovává svou charakteristickou chuť, vitamíny a čerstvost. „Jdeme klasickou a poctivou cestou českého pivaře“.

Portfolio

Ve stálé nabídce je Starobělský ležák filtrovaný i nefiltrovaný. V letním období se vaří Starobělské výčepní pivo a v průběhu vánočních či velikonočních svátků se v nabídce objevuje také Starobělský speciál.

Dostupnost

Zdejší pivo je prodáváno zejména ve dvou restauracích ve Staré Bělé, jedná se o restauraci Katolický lidový dům – Tosca u kostela a restauraci U Matěje u autobusové zastávky „Stará Bělá křižovatka“ (poblíž se také nachází samotný pivovar). Pivovar se zaměřuje také na prodej maloodběratelům – pivo lze zakoupit po objednávce přímo v pivovaru ve Staré Bělé, pro zákazníky jsou nachystány unikátní dvouplášťové soudky, při jejichž použití není nutné používat výčepní zařízení.

Prohlídky

Prohlídky jsou možné po předchozí telefonické domluvě.

Akce a festivaly

Pivovar je pořadatelem nově vzniklé tradice – „Starobělského beerfestu“ a účastní se různých pivních slavností a festivalů po celé České republice.

 

STAROBĚLSKÝ PIVOVARStarobělský pivovar
Proskovická 1169/215
724 00 Ostrava – Stará Bělá
Tel.: 778 727 874
info@starobelskypivovar.cz
www.starobelskypivovar.cz


Mapa se načítá
STAROBĚLSKÝ PIVOVAR
STAROBĚLSKÝ PIVOVAR
STAROBĚLSKÝ PIVOVAR

Starobělský pivovar | Moravskoslezský kraj