Pivovar Ostravar

Ostravar je pivovar s nejbohatší historií a tradicí v Moravskoslezském kraji. Byl založen již v roce 1897 a od té doby vaří pivo na stále stejné adrese uprostřed Ostravy.
Ostravar vaří chuťově bohatá a plná piva typická pro město Ostravu a okolní region. Jako jeden z posledních velkých pivovarů v České republice používá tradiční technologii varna-spilka-sklep. Kvašení piva probíhá v otevřených kádích na spilce. Tento um si ostravští pivovarníci střeží z generace na generaci.
Ostravský pivovar je od roku 1997 součástí společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího výrobce piva v České republice, která patří do pivovarské skupiny Molson Coors. Od roku 2016 je Ostravar generálním partnerem největší sportovní haly na Moravě, která nese název Ostravar aréna.

Portfolio

Ostravar 12, Ostravar Desítka, Mustang, Černá Barbora a Speciály ze spilky, které v hospodách limitovaně rotují každé tři měsíce.

Dostupnost

Ostravar dodává své produkty do celonárodní maloobchodní sítě a pivo si lze objednat i na oblíbených rozvážkových platformách. Hospody, ve kterých se čepuje Ostravar, najdete na stránkách www.ostravar.cz/hospody.
HOSPODY: Naše si pivo nejlépe vychutnáte v autentických pivovarských hospodách s certifikací kvality a prvotřídním tankovým pivem, jako jsou například Ostravarny.

Akce a festivaly

Díky partnerství s kapelou Kryštof se s námi můžete setkat po celé republice na koncertech nebo rodinných festivalech Kryštof Kemp. Každoročně také čepujeme naše pivo na festivalu Rock for People.

 

Ostravar 13Pivovar Ostravar
Hornopolní 57, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
Tel.: 596 650 111
www.ostravar.cz
www.facebook.com/profile.php?id=696305267159138&_rdr


Mapa se načítá
PIVOVAR OSTRAVAR
PIVOVAR OSTRAVAR
PIVOVAR OSTRAVAR
Ostravar 11
Ostravar 12

Pivovar Ostravar | Moravskoslezský kraj