MINIPIVOVAR SKŘEČOŇSKÝ ŽABÁK

Ve Skřečoňských mokřadech pod lesem Baginec uslyšíte žáby kvákat (skřečet) jediné: "Skoč si na jedno!" Každý místní dobře ví, že mají na mysli poctivé pivo, které se ne náhodou jmenuje po nich.
Minipivovar byl založen v listopadu 2011. Skřečoňský žabák je pivo nepasterizované a nefiltrované, vařené klasickou dvourmutovou technologií z poctivých surovin (žatecký chmel, moravský slad, kvasnice a voda).

Portfolio

Skřečoňský žabák: 10° světlý, 11° světlý, 13° polotmavý, 13° černý, 13° med-kaštan, 15° medový (obsahuje včelí med z Jeseníků), 15° sváteční vařený ze tří druhů sladu, 16° india pale ALE anglický druh piva ALE, vařený ze tří druhů sladu a 6 druhů chmele, 2 × chmelený, american amber ALE 12° vařený ze tří druhů sladu a dvou druhů chmele, 2 × chmelený, 21° porter vařený z osmi druhů sladu a dvou druhů chmele, Oderberg 12° světlý pivo vařené pro restauraci a hotel Pod Zeleným dubem.

Dostupnost

Odběr piva je možný přímo v pivovaru dle otevírací doby od úterý do pátku od 16:30 do 18:30 hodin nebo mimo tuto dobu kdykoliv po telefonické domluvě. Pivo je k dispozici v KEG sudech i PET láhvích. Točený Žabák je k mání v restauracích, hospodách a pubech v  Ostravě, Bohumíně, Dolní Lutyni či Karviné.

Prohlídky

Prohlídky jsou možné po telefonické domluvě.

 

MINIPIVOVAR SKŘEČOŇSKÝ ŽABÁK
ul. Blatná 554, Bohumín - Skřečoň
Tel.: +420 608 539 588
skreconskyzabak@seznam.cz
www.skreconskyzabak.cz


Mapa se načítá