MINIPIVOVAR PALIČÁK

Minipivovar Paličák vznikl v tradiční pivovarské baště Moravskoslezkého kraje – pivovaru Radegast. Vznikl po formálních i neformálních diskuzích milovníků piva v osadě Palačov. Touhou bylo vyrobit vlastní pivo, které se bude odlišovat od „typické, tradiční chuti piva z Nošovic“ a zároveň vytvořit novou chuť piva, která bude svá a typická.

Na tom všem se podílely přátelské kontakty s panem Mojmírem Velkým, majitelem v té době minipivovaru Koníček, který odprodal svoji první varnu panu Pavlu Vašutovi a zároveň se stal garantem výroby piva v Minipivovaru Paličák. Ten vznikl ve zrekonstruovaném statku pana Zdeňka Krutílka a jeho součástí budou i pivní lázně s možností koupele v pěnivém moku, jeho degustací a doplňkovými rehabilitačními službami. V současné době probíhá stavebně technické dořešení a o jeho dokončení budeme včas informovat prostřednictvím našeho webu. V prostorách statku připravujeme posezení pro cyklisty a letní návštěvníky s možností degustace našich piv a s využitím pekařského sortimentu z naší pekárny. V našich plánech je vyrábět opravdu kvalitní piva, která osloví naše pivaře. Plánujeme rozšíření pivovaru s novou technologií.

Portfolio

Paličák 11% světlý ležák, Krutílek 12% světlý ležák hořký, Čulibrk 13% polotmavý speciál. Příležitostně speciály k různým příležitostem.

 

MINIPIVOVAR PALIČÁKMINIPIVOVAR PALIČÁK
Palačov 43, 741 01 Starý Jičín
Tel.: 604 343 795
info@minipivovarpalicak.cz
www.minipivovarpalicak.cz


Mapa se načítá
MINIPIVOVAR PALIČÁK
MINIPIVOVAR PALIČÁK
MINIPIVOVAR PALIČÁK

MINIPIVOVAR PALIČÁK | Moravskoslezský kraj