PIVOVAR U ČÁPA

Pivovar U Čápa. Minipivovar U Čápa je součástí stejnojmenného areálu v Příchovicích na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, kde naleznete restauraci s penzionem, Maják a Muzeum Járy Cimrmana, Lesopark Na Sluneční a SKI areál.

Pivo vaříme s úctou, pokorou a láskou ke konzumentům, k tradici a ke zkušenostem našich předků, k pivovarskému umu a řemeslu.

Portfolio

Poctivé české pivo, to je náš nosný program, který zastupuje Světoběžník JC – Cimrmanův 12% světlý ležák a Vídeňák JC Cimrmanův 11% světlý ležák. Kombinace sladů dodává pivu zlatavou barvu, hustou pěnu a plnost v chuti. České odrůdy chmele, kterým dominuje Žatecký poloraný červeňák, přináší příjemnou hořkost a nezaměnitelné chmelové aroma, které podporuje i tzv. studené chmelení v ležáckém sklepě. Příležitostně nabízíme i něco z pivních speciálů. Jedním ze zástupců je IPA britského guvernéra plukovníka Colonela – 14% speciální svrchně kvašené pivo.

Dostupnost

Jak název napovídá, pivo je zasvěceno českému géniovi Járovi Cimrmanovi a návštěvníci si ho mohou vychutnat v restauraci přímo točené z ležáckých tanků. Z toulek krajem Járy Cimrmana je možné si přivést pivo jako suvenýr v originální skleněné lahvi. Prodej: restaurace U Čápa, Maják a Muzeum Járy Cimrmana, Příchovice 1, Kořenov.

Prohlídky

Exkurze jsou možné po předchozí domluvě. 

 

PIVOVAR U ČÁPAPIVOVAR U ČÁPA
Příchovice 1, 468 48 Kořenov
Tel.: 602 257 385
pivovar@ucapa.eu
www.ucapa.eu


Mapa se načítá
PIVOVAR U ČÁPA
PIVOVAR U ČÁPA
PIVOVAR U ČÁPA
PIVOVAR U ČÁPA

PIVOVAR U ČÁPA | Liberecký kraj