MINIPIVOVAR NA PERLÍČKU - PRDEK

Minipivovar Na Perlíčku Prdek. Pivo a místo s geniem loci kraje zapadlých vlastenců. Minipivovar vznikl na podzim roku 2017, ve stodole Horské chaty Na Perlíčku zvané též Prdek nebo Prdeček. Obě stavení mají dlouhou historii, která sahá až před rok 1870. Na přelomu 19. a 20. století vznikla v původní kovárně hospoda, která se rychle stala významným kulturně společenským centrem Pasek nad Jizerou a vyhlášenou hospodou, kam se jezdilo z blízka i daleka. Po roce 2007 získal Prdek nové majitele, kteří se pokouší jej postupně zvelebit a rozšířit. Jedním z posledních počinů byl právě vznik minipivovaru. V roce 2020 pak rozšíření ubytovacích kapacit o 8 pokojů v krásné chalupě "Hoření Kazdice", patřící k původní objektům Pasek s krásným výhledem, bohatou historií, geniem loci a polohou 50 metrů od Prdku.

Portfolio

Výroba tradiční metodou, z kvalitních surovinhorské vody. Základní ingrediencí je vysoká řemeslná kvalita a láska k pivu. Chceme mít pivo, které když jej vypijete, máte chuť si dát další a potom další a další. Ochutnejte náš světlý, nepasterizovaný a nefiltrovaný ležák (alk. 4,5 %) a uvidíte, zda se to povedlo.

Dostupnost

Pivo je dostupné pouze na čepu v Horské chatě Na Perlíčku Prdek, kde vám jej rádi načepujeme do přinesených nádob. Po předchozí domluvě stočíme i větší objemy do sudů.

Prohlídky

Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Akce a festivaly

Pořádáme vlastní akce pro uzavřené společnosti (oslavy narozenin, party a svatby, teambuildingy, soustředění, lyžařské a sportovní kurzy) nebo veřejné akce.

 

MINIPIVOVAR NA PERLÍČKU - PRDEK
Paseky nad Jizerou 222, 512 47 Paseky nad Jizerou
Tel.: +420 739 041 888
prdek@prdek.cz
www.prdek.cz


Mapa se načítá