PIVOVAR LINDR MŽANY

Pivovar Lindr Mžany. Pivovar byl založen v roce 2014. Součástí moderního univerzálního komplexu je kromě pivovaru také restaurace, sál s divadelním jevištěm, dětské hřiště, wellness zóna s privátními pivními lázněmi, penzion, víceúčelové sportovní hřiště pro letní i zimní sezónu, posilovna a kuželna. Exkluzivní prostředí a vysokou kvalitu nabízených služeb doplňuje individuální přístup ke každému návštěvníkovi.

Portfolio

Pivovar standardně vyrábí čtyři druhy nepasterizovaných a nefiltrovanýchpiv. V nabídce je světlý Mžaňák 12 %, polotmavý Dubák 12 % a osvěžující 10% Lhoťák. Dámy upřednostňují Šípek 10 %. Dále jsou vyráběna speciální piva pro výjimečné události. Dnes již tradiční vánoční a velikonoční Sváteční světlá 14% se těší velké oblibě.

.

Dostupnost

Pivovarská restaurace nabízí pivo čepované přímo z tanků. V nabídce je kartonové a dárkové balení. Na objednávku je možné naplnit i sudy (10 l, 20 l, 30 l a 50 l).

Prohlídky

Komentované prohlídky jsou realizované pro skupiny do 20 osob kdykoli po předchozí domluvě.

Akce a festivaly

Pivovar pořádá v průběhu roku řadu kulturních, společenských a gurmánských akcí, které propagují zdejší pivo i vyhlášenou kuchyni. Nejoblíbenější jsou Dny mžanského piva konané v říjnu u příležitosti oslav výročí vzniku pivovaru a Svatomartinské hody v listopadu. Během léta pivovar vyráží s originálním výčepním vozíkem na pivní festivaly a narozeninové oslavy.

 

PIVOVAR LINDR MŽANYPIVOVAR LINDR MŽANY
Mžany 21, 503 15 Nechanice
Tel.: 775 070 807
info@lindr-pivovar.cz
www.lindr-pivovar.cz


Mapa se načítá
PIVOVAR LINDR MŽANY
PIVOVAR LINDR MŽANY
PIVOVAR LINDR MŽANY

PIVOVAR LINDR MŽANY | Královehradecký kraj