Svatojakubský pivovar

Svatojakubský dvůr – Pivovar je rodinný pivovar nacházející se v prostorách zrekonstruovaného staroselského dvora se zachováním fortele starých mistrů. Při rekonstrukci zde vznikly i reprezentační podzemní prostory, které podtrhují umění starých, takřka zapomenutých řemesel. Příjemně na vás dýchne stylová a domácí atmosféra. Najdete nás v menší vesničce na úpatí malebné Vysočiny.

Portfolio

Vaříme vícesladová spodně i svrchně kvašená piva, české ležáky, speciály, silná piva tradiční poctivou dvourmutovou technologií. Vždy máme v nabídce až 6 druhů piv. Aktuální informace vám rádi poskytneme u nás.

Dostupnost

Pivo můžete koupit přímo v pivovaru a u vybraných prodejců, které najdete na našich stránkách.

Prohlídky

Rádi vás provedeme naším pivovarem. Součástí prohlídky mohou být i degustace. Seznámíme vás s výrobou piva. Podíváte se i do našeho podzemí. Objednání je možné na místě nebo po telefonické dohodě.

Akce a festivaly

Pořádáme pro vás různé sezónní akce, koncerty, besedy, slavnosti piva a jiné. Můžete posedět na slunném staroselském dvoře nebo ve stylových prostorách. Věříme, že si u nás pochutnáte na dobré staročeské kuchyni. Veškeré akce, které pořádáme, naleznete na našich stránkách.
Budeme potěšeni vaší návštěvou.

 

SVATOJAKUBSKÝ PIVOVARSvatojakubský pivovar
Hluboké 27, 675 71 Náměšť nad Oslavou
Tel.: 735 755 515
Tel.: 730 515 844
Tel.: 604 895 807
www.svatojakubskypivovar.cz
www.facebook.com/svatojakubskypivovar


Mapa se načítá
SVATOJAKUBSKÝ PIVOVAR
SVATOJAKUBSKÝ PIVOVAR
SVATOJAKUBSKÝ PIVOVAR

Svatojakubský pivovar | Kraj Vysočina