Pivovar Revolta

Pivovar Revolta. Revolta je moderní pivovar na náměstí Republiky ve Ždáru nad Sázavou. Naše pivo je srdeční záležitostí.

Náš příběh je jednoduchý: „milujeme chmel, plníme si sny a připravujeme srdcem naše pivo“.

 

Portfolio

REVOLTA 11 % – světlý ležák, spodně kvašený. Středně prokvašené pivo s výbornou plností, středním řízem a čistým chmelovým aroma. DACAN.ZR 12 % – světlý ležák, spodně kvašený. Středně až hluboce prokvašené pivo s příjemným řízem a bohatou pěnivostí. Charakteristická je plná sladová chuť s intenzivním hořkým dozníváním. 8EVŽENŮ 12 % – American Pale ALE, svrchně kvašené pivo mající aroma amerických chmelů, charakterizující život v severozápadním americkém regionu, duší pomerančové a grapefruitové chuti, v těle lehký a štíhlý, proto jako společník je osvěžující a příjemně podněcuje apetit. Sezónní piva: Bílá Dáma 12 %, pšeničné pivo, RAUBÍŘ 12 % Stout, Šakaloff 14 % IPA, Santus 12 % polotmavý ležák.

Dostupnost

Odběr piva je možný po telefonické domluvě přímo v pivovaru Revolta ve Žďáru nad Sázavou.

Rozvoz piva dle platného ceníku.

 

Prohlídky

Prohlídky pivovaru Revolta jsou možné po předchozí telefonické domluvě.

Akce a festivaly

Festival pivních chutí – netradiční ochutnávka piv z produkce minipivovarů nejen z České republiky spojená se soutěží domácích vařičů piv. Termín viz www.revolta.beer nebo www.facebook.com/revoltabeer.

 

PIVOVAR REVOLTAPivovar Revolta
nám. Republiky 64, 591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 777 694 452
pivovar@revolta.beer
www.revolta.beer


Mapa se načítá
PIVOVAR REVOLTA
PIVOVAR REVOLTA
PIVOVAR REVOLTA

Pivovar Revolta | Kraj Vysočina