Pivovar Krušnohor

Pivovar Krušnohor. V roce 2015 začal v okrajové části Kraslic fungovat rodinný pivovar. Název Krušnohor poukazuje na jeho původ. Pivo pro opravdové horaly, pivní fajnšmekry a každého, kdo má rád pivo s pořádným řízem. Krušnohor sází zejména na výrobu piv s výraznější hořkostí. Produkci Krušnohoru tvoří klasické české ležáky vařené tradiční technologií, ale i svrchně kvašené speciály typu ALE, IPA atd. Všechna piva jsou nefiltrovaná a nepasterovaná a zachovávají si svou čerstvost a tělu prospěšné látky.

Portfolio

Vyrábíme celoročně čtyři spodně kvašená piva – světlá 11° a 12°, vídeňská 13° a tmavá 14°, a čtyři svrchně kvašená – Weizen 13°, Galaxy Trip APA 12°, Hijack IPA 15°a High Voltage IPA 17°. K tomu přidává vždy každý týden několik dalších speciálů. Vaříme i netradiční piva, např. Stout a piva z experimentálních chmelů z Čech i zahraničí..

Dostupnost

Přímo v pivovaru, restaurace v regionu a další podniky po celé ČR a Slovensku. Nově také Supermarkety Albert, Globus a Kaufland. Dále pak máme již v provozu vlastní Beerstro, otevřené vždy v letní sezoně. Nabízí výborné občerstvení a několik druhů piv na čepu.

Prohlídky

Prohlídky a exkurze standardně provádíme na požádání a dle předchozí dohody. Při návštěvě není problém vám pivovar ukázat i bez předešlé domluvy, pokud to aktuální situace dovoluje.

Akce a festivaly

Krušnohor se účastní mnoha festivalů v České republice i v zahraničí. Svůj vlastní festival v současnosti nemá.

 

PIVOVAR KRUŠNOHORPivovar Krušnohor
Tisová 1792, 358 01 Kraslice
Tel.: 602 307 465
pivovarkrusnohor@gmail.com
www.krusnohor.eu


Mapa se načítá
PIVOVAR KRUŠNOHOR
PIVOVAR KRUŠNOHOR
PIVOVAR KRUŠNOHOR
Krušnohor_11
Krušnohor_12
Krušnohor_13
Krušnohor_14
Krušnohor_15
Krušnohor_16
Krušnohor_17
Krušnohor_18
Krušnohor_19
Krušnohor_20
Krušnohor_21
Krušnohor_22
Krušnohor_23

Pivovar Krušnohor | Karlovarský kraj