Pivovar Tišnov

Pivovar Tišnov byl založen v roce 2015. Po stoleté pauze jsme obnovili tradici vaření poctivého piva v historickém městě, kterým začíná Vysočina. V dalších letech v Tišnově a okolí byly vybudovány i další minipivovary, ale náš pivovar se sídlem na Ostrovci je největší co do výstavu i nabízeného sortimentu. Piva prodáváme pod značkou Tišnovské pivo. Naší filozofií je vařit ze stoprocentně přírodních surovin podle německého zákona o  čistotě piva a zakládat si na přesných technologických postupech, kvalitních surovinách a originálních recepturách všech našich piv. 

Portfolio

10 druhů piv ve stálé nabídce.
Spodně kvašená piva: světlé výčepní pivo Biker se sníženým obsahem alkoholu a Tišnovák 10% (vítěz kategorie Světlé výčepní pivo 2021), světlý ležák Tišnovanka 11% a  Tišnovan 12% (Zlatá pivní pečeť 2020), polotmavé silné pivo Abatyše Barbora 13% (Zlatá pivní pečeť 2020), Baltic Porter Porter Coeli 20%.
Svrchně kvašená piva: pšeničné plné pivo Mistr Šimon, APA Američan z Tigálu 12%, stout Patrik z Tigálu 13% a IPA Ind z Tigálu 14%. Dále vaříme příležitostné speciály v limitovaných edicích. Za zmínku stojí jemně chmelený ležák obohacený o extrakt z kopřiv Mrskáč z Tigálu a světlé svrchně kvašené pivo Summer Ale BeachBoy z Tigálu. Vaříme i vlastní piva restauracím na zakázku.

Dostupnost

Zřídili jsme e-shop eshop.pivovartisnov.cz/. Jsme v síti obchodů Albert, Makro a Globus Brno Město. V lokálních pivotékách a restauracích v Brně a na Vysočině.

Prohlídky

Pořádáme prohlídky pivovaru s ochutnávkou pro 1 až 10 osob, nabízíme i akci „jeden den sládkem“ – zážitková služba, jež může být hezkým dárkem formou poukazu. Vše lze objednat na našem e-shopu.

 

 

Tišnov 10Pivovar Tišnov
Ostrovec 233, 666 01 Tišnov
info@pivovartisnov.cz
www.pivovartisnov.cz
/pivovartisnov
Instagram/pivovartisnov


Mapa se načítá
Tišnov 11
Tišnov 12
Tišnov 13
Tišnov 14
Tišnov 15

Pivovar Tišnov | Jihomoravský kraj