PIVOVAR NA VYHLÍDCE

Pivovar Na Vyhlídce. Základní kámen minipivovaru byl položen v květnu roku 2015 v objektu bývalého baru na Vyhlídce v Moravské Nové Vsi.

Všechna piva z naší produkce jsou typu ALE čili svrchně kvašená, k jejich výrobě používáme výhradně poctivé suroviny, a to kvalitní místní vodu, český slad a český hlávkový chmel. Piva se vaří v minipivovaru s objemem varny 280 litrů, jedná se tedy o „pivní manufakturu“, dávající vznik osobitým kouskům, vesměs nefiltrovaným a nepasterizovaným. Samotný minipivovar se nachází ve zcela nových sklepních prostorách, nechybí ani stylová ochutnávková pivnice. Zde si můžete vychutnat naše pivo točené přímo z ležáckého sklepa a také si dát něco malého k snědku v podobě různých domácích specialit.

Portfolio

V současné době se vaří stabilně 5 druhů piv: 8° Cyklobír, 11° Extra chmelená, 11° Pšeničná, 12° Jantarová, 12° Nugget spaciál, 18° Žitný Milk Stout. Kromě těchto celoročně vařených druhů piv je nabízeno veliké množství sezónních speciálů.

Dostupnost

Jde o ryze lokální mipivovar prodávájící své produkty především v Moravské Nové Vsi a blízkém okolí.

Prohlídky

Prohlídky minipivovaru jsou možné na základě předchozí domluvy. Také jsou organizovány kurzy vaření piva a zážitkové akce - „Jeden den sládkem“, kde si účastníci mohou vyzkoušet celý proces vaření piva.

 

PIVOVAR NA VYHLÍDCEPIVOVAR NA VYHLÍDCE
Na Kopci 575, 691 55 Moravská Nová Ves
Tel.: 604 344 345
Tel.: 775 186 185
info@pivovarnavyhlidce.cz
www.pivovarnavyhlidce.cz


Mapa se načítá
PIVOVAR NA VYHLÍDCE
PIVOVAR NA VYHLÍDCE
PIVOVAR NA VYHLÍDCE

PIVOVAR NA VYHLÍDCE | Jihomoravský kraj