Pivovar Květnice

Pivovar Květnice. Pivovar volně navazuje na tradici pivovarů v Tišnově a okolí, především na dnes již zaniklý pivovar v Předklášteří, který byl založen ve středověku jako součást kláštera Porta Coeli a největšího rozkvětu se dočkal na přelomu 19. a 20. století.

Samotný provoz je umístěn v nedalekém Tišnově. Vznikl v roce 2016 úpravou prostor dřívější sauny v budově u letního kina. Pivovar vaří především spodně kvašená piva tradičním způsobem.

Pivovar Květnice je rodinný podnik lidí, které spojuje láska k řemeslu a dobrému pivu. Toto je zde vařeno z kvalitních tuzemských surovin, tradičními postupy bez náhražek a urychlování procesu. Výsledkem jsou piva s chutí i duší, která potěší každého milovníka tohoto moku.

Portfolio

Základem portfolia je světlá a polotmavá jedenáctka a světlá dvanáctka doplněná v sezóně desítkou a v průběhu roku různými svrchně či spodně kvašenými speciály.

Dostupnost

Tišnov: pivnice přímo vedle pivovaru, restaurace Sklep, v malých obalech v Nápojovém centru. Dále v restauracích, pivnicích a pivotékách v Brně a v okolí pivovaru.

Prohlídky

Prohlídky jsou možné po předchozí dohodě, viz níže kontakty pivovaru.

 

PIVOVAR KVĚTNICEPivovar Květnice
Hornická 1698, 666 03 Tišnov
Tel.: 774 064 077
info@pivovar-kvetnice.cz
www.pivovar-kvetnice.cz


Mapa se načítá
PIVOVAR KVĚTNICE
PIVOVAR KVĚTNICE
PIVOVAR KVĚTNICE

Pivovar Květnice | Jihomoravský kraj