PETR HAUSKRECHT – PARNÍ PIVOVAR

Petr Hauskrecht – Parní pivovar. Společnost založil zkušený sládek Petr Hauskrecht spolu se dvěma kamarády. Jejich podnik v sobě spojuje návrat ke kořenům starého brněnského pivovarnictví a nejmodernější pivovarnické postupy. Piva nesoucí hrdě značku Petr Hauskrecht – Parní pivovar potvrzují tradici, ale přinášejí i nové výzvy v podobě Petrových speciálů vařených, kvašených a dozrávajících podle jeho autorských receptur. Filozofií společnosti je vařit v Brně poctivé, řemeslné, živé pivo pro všechny Brňáky, kteří přemýšlejí o tom, co pijí.

 

Portfolio

Vedle Brněnské 11 a Brněnské 12, které se vaří celoročně a Špilberku 10 vařeného v létě, jsou to i speciály jako PH 13 Black Flek, PH 13 Magic, Moravian IPA nebo třeba PH 16 Petr Bock, jež neustále rozšiřují řadu novinek z exkluzivní edice Peter´s Collection.

 

Dostupnost

Ryze brněnský pivovar prodávající své produkty především v Brně a nejbližším okolí.

 

Prohlídky

Kdo se chce osobně přesvědčit, jak se pivo značky Petr Hauskrecht – Parní pivovar vaří, může absolvovat jednu z pravidelných prohlídek, které Petr Hauskrecht často osobně vede a to přímo v mírně tajuplné památkově chráněné budově na brněnských jatkách. Pravidelné prohlídky začínající na Šalandě, malém pivovarském muzeu, se konají každé úterý a čtvrtek od 17.00 hod. V ceně je degustace a značková dárková sklenice. Rezervace viz webové stránky.

 

 

PETR HAUSKRECHT – PARNÍ PIVOVARPETR HAUSKRECHT – PARNÍ PIVOVAR
Porážka 208/3, Trnitá, 602 00 Brno
Tel.: 543 236 564
pivovar@hauskrecht.cz
www.hauskrecht.cz


Mapa se načítá
PETR HAUSKRECHT – PARNÍ PIVOVAR
PETR HAUSKRECHT – PARNÍ PIVOVAR

PETR HAUSKRECHT – PARNÍ PIVOVAR | Jihomoravský kraj