KYJOVSKÝ PIVOVAR

Kyjovský pivovar navazuje na úspěšnou historii původního Kyjovského pivovaru, který fungoval pod různými majiteli od počátku 16. století až do roku 1966.

Pivo se u nás vyrábí klasickými metodami. Konzumenti se mohou těšit na výčepní 10° pivo, 12° ležák i jiná speciální piva. Standardní pivovarské provozy, stejně jako ten v Kyjově, se neobejdou bez varny, spilky, prostorů pro ležácké sudy, ale také šrotovny nebo místa na čištění a plnění sudů a lahví. Součástí pivovaru je restaurace, jíž doplňuje multifunkční sál a letní zahradní posezení. Sál slouží především pro účely seminárních služeb, svatební hostiny, oslavy narozenin a jiné akce, např. menší koncerty apod. Kromě skvělého piva nabízíme našim hostům také kvalitní kuchyni, speciální pivní pochutiny a samozřejmě milou a rychlou obsluhu.

Na pivovar v další etapě navážou služby pivních lázní, prodej pivních suvenýrů a dalších tematických produktů.

Portfolio

Kyjovská výčepní světlá 10%, Kyjovský světlý ležák 11%, Kyjovský světlý ležák 12%, Jantar, polotmavý ležák 12,5%, Granát, tmavý speciál 13%, Janek, tmavý speciál 15%, Vídeňský ležák 11%, India Pale ALE, polotmavý speciál 15%, Velikonoční, polotmavý speciál 13%, Vánoční světlý speciál 14%, Vilík medový speciál 13%.

Dostupnost

Pivo se točí přímo z výčepních tanků v pivovarské restauraci, ale i v hospůdkách a restauracích v okolí Kyjova. Zákazníci jistě ocení i prodej „přes ulici“ a to buď v litrových pet lahvích nebo v KEG sudech se zapůjčením výčepního zařízení.

Prohlídky

Zájemci mohou absolvovat komentované prohlídky, při kterých se dozví více o výrobě piva. Pohled přímo do skutečného pivovarského provozu nabízí i přilehlá restaurace.

 

KYJOVSKÝ PIVOVARKYJOVSKÝ PIVOVAR
třída Komenského 596, 697 01 Kyjov
Tel.: 518 614 313
info@kyjovsky-pivovar.cz
www.kyjovsky-pivovar.cz


Mapa se načítá
KYJOVSKÝ PIVOVAR
KYJOVSKÝ PIVOVAR

KYJOVSKÝ PIVOVAR | Jihomoravský kraj