Domácí pivovar Magistr

Domácí pivovar Magistr. Již šestým rokem pro vás Domáci pivovar Magistr vaří poctivé domácí rukodělné pivo z těch nejkvalitnějších surovin. Jsme pyšní na naše tradiční ležáky, ale zároveň se nebojíme ani různých speciálů. Při výrobě kloubíme tradiční receptury s nejmodernějšími technologiemi. Naše piva jsou nepasterizovaná a nefiltrovaná. A k dobrému pivu patří vynikající jídlo, u kterého se inspirujeme tradiční staročeskou kuchyní.

Portfolio

Na čepu u nás tradičně naleznete jak lehčí piva 10° Kateřina Ječná, tak plnější ležáky, jako je např. naše prémiová 12° Magistr Scotta. Mezi oceňované dále patří náš Císařský Weizen. Rádi experimentujeme s pivy druhu IPA, APA, případně Bock. Kromě piv nabízíme například naši jedinečnou mladinovou limonádu.

Dostupnost

Pivem zásobujeme především naši restauraci. Pivo dále dodáváme našim partnerům a díky plničce sudů jsme schopni vám nachystat soudek i na vaši zahradní párty.

Prohlídky

Po domluvě jsme schopni zajistit odbornou prohlídku pivovaru. Prohlídky je možné spojit s degustací našeho portfolia piv s výkladem sládka.

Akce a festivaly

Piva Domácího pivovaru Magistr naleznete na nejrůznějších akcích specializovaných na tradiční rukodělná piva.

 

DOMÁCÍ PIVOVAR MAGISTRDomácí pivovar Magistr
Hrnčířská 813/23, 602 00 Brno - Veveří
Tel.: 727 868 024
pivovarmagistr@email.cz
www.pivovarmagistr.cz


Mapa se načítá
DOMÁCÍ PIVOVAR MAGISTR
DOMÁCÍ PIVOVAR MAGISTR
DOMÁCÍ PIVOVAR MAGISTR

Domácí pivovar Magistr | Jihomoravský kraj