MINIPIVOVAR BEERANEK

Značka Beeranek (čti bíránek) je promyšlená slovní hříčka. Majitel pivovaru Radim Beránek vaří pivo – Beer. V grafické podobě logotypu pak název Beeranek logicky doplňuje beran. Rodinný minipivovar (a slovo „mini“ je opravdu namístě, protože přepočítáno na metry čtvereční a výstav piva má zatím nejmenší varnu v celém Česku), sídlí v jednom z prvních právovárečných měšťanských domů v centru Českých Budějovic.

Portfolio

Nabídku stálých piv – Beeranek 11°světlý a polotmavý, Beeranek 13° Special a 13° Diablo Negro doplňujeme o sezonní speciály, například Honeybanny nebo Cherrybeer.

Dostupnost

Naše pivo si můžete vychutnat v našem věhlasném baru Singer Pub. Přímo v baru s více než dvacetiletou tradicí najdete jak varnu minipivovaru tak i naši Beeranek pípu včetně stáčecího kohoutu do PET lahví. Co je na čepu, to si s sebou můžete odnést i domů.

V objektu je i možnost ubytování v hostelu Singer Pub. Pokud preferujete pivo v kombinaci s chutným jídlem, pak doporučujeme restaurant Bohemia (bohemia.restaurant) v Plachého ulici, kde mají také Beeranka vždy na čepu.

Prohlídky

V současnosti exkurze neprobíhají.

Akce a festivaly

Pivní festivaly navštěvujeme spíše sporadicky. Ve vztahu k velikosti našeho minipivovaru preferujeme spíše menší akce „rodinného“ typu. Více informací o festivalech, které navštívíme, najdete na našem webu.

 

MINIPIVOVAR BEERANEKMINIPIVOVAR BEERANEK
Česká 7/55, 370 01 České Budějovice
Tel.: 608 120 102
Tel.: 386 360 186
info@beeranek.cz
www.beeranek.cz


Mapa se načítá
MINIPIVOVAR BEERANEK
MINIPIVOVAR BEERANEK
MINIPIVOVAR BEERANEK
MINIPIVOVAR BEERANEK

MINIPIVOVAR BEERANEK | Jihočeský kraj