Pivovar Staropramen

Pivovar Staropramen, založený v roce 1869, se stal s více než 150 lety historie symbolem tradice a vynikající kvality. PIvovar Staropramen je součástí společnosti Pivovary Staropramen, druhého největšího producenta piva v České republice. 

Značka Staropramen je nejenom jednou z nejznámějších a nejprodávanějších českých pivních značek, ale také se těší oblibě v zahraničí, kde je k dostání ve více než 35 zemích.

Pivovary Staropramen jsou součástí renomovaného koncernu Molson Coors, a pod touto značkou se v České republice nabízí široké portfolio piv, která pravidelně získávají uznání na prestižních pivních soutěžích.

Portfolio

V roce 2024 náš pivovar rozšířil svoje portfolio hned o několik novinek a v současnosti nabízí tato piva: Staropramen 10, 11, 12, polotmavý Granát, Nefiltr ve stylu belgického piva a nový hořký ležák Staropramen Extra Chmel. Pro plnou chuť s nízkým nebo nulovým obsahem alkoholu můžete zvolit Staropramen Nealko, Cool nebo zbrusu nový Cool+.

Dostupnost

Naše piva si můžete vychutnat v řadě vybraných podniků, které najdete na stránkách:
www.staropramen.cz/hospody

Prohlídky

 

Akce a festivaly

V roce 2024 se pivovarský dvůr opět stane dejištěm různých událostí. Bližší informace se dozvíte na FB stránkách pivovaru.

 

Staropramen_10Pivovar Staropramen
Nádražní 84, 150 00 Praha 5
Tel.: 257 191 111
Tel.: Zákaznická linka: 251 027 251
info@staropramen.cz
staropramen.cz
www.pivovary-staropramen.cz
www.facebook.com/pivovarystaropramen/?locale=cs_CZ
www.instagram.com/staropramen/


Mapa se načítá
Staropramen_13

Pivovar Staropramen | Hlavní město Praha