Pivovar Spojovna

Ať jste Pražáci nebo přespoláci, študáci, ajťáci nebo kravaťáci, ať vám chutná pivo světlé, tmavé nebo řezané, ve Spojovně najdete společnou řeč. Přesně kvůli tomu totiž na rozhraní Kunratic, Chodova a Šeberova založili v roce 2018 obyvatelé těchto pražských čtvrtí pivovar s restaurací – aby se měli kde sejít a probrat všechno, co je spojuje. Proto naši sládci vaří lahodná, často ne zcela tradiční piva, doplněná navíc o výběr z toho nejlepšího ze spřátelených pivovarů Hostivar a Trautenberk. Náš pivovar je vybaven technologií firmy Strojtep s varnou o objemu 10 hl.

Portfolio

Ve stálé nabídce máme šest čepovaných piv: „Hostivar Spojovna 10“ světlé výčepní pivo oceněné Zlatou pivní pečetí 2019, „Kunratický Študák 11 Ale“ oceněný Zlatou pivní pečetí 2023, „Roztilský R.I.P.A.K. 14 IPA“ oceněný zlatou pivní pečetí 2021, "Kunratický Ležák 12“, „Šeberovský Fešák 14 Stout“ oceněný Stříbrnou pivní pečetí 2022, navíc jeden speciál, který pravidelně obměňujeme.

Dostupnost

Naše piva můžete ochutnat nejen u nás, ale i ve vybraných hospůdkách po celých Čechách. Specialitou je i párování našich piv s unikátními čokoládami od nejlepšího českého chocolatiera Dana Syrového. Nově prodáváme naše piva v 1l PET láhvích, které pro nás navrhl známý designer Jan Čapek.

Akce a festivaly

Kromě restaurace mohou hosté využít i naši velkou letní zahradu s hřištěm pro děti a stánkem s občerstvením, na které pořádáme v průběhu celého roku různé kulturní akce, jako jsou již tradiční promítání letního kina nebo open air koncerty. Aktuální informace o dění na Spojovně uveřejňujeme jak na internetových stránkách, tak i na facebooku či instagramu.

 

Pivovar Spojovna
U Kunratického lesa 1801, 148 00 Praha 4
Tel.: +420 730 154 000
info@pivovarspojovna.cz
www.pivovarspojovna.cz
/pivovarspojovna
/pivovarspojovna


Mapa se načítá

Pivovar Spojovna | Hlavní město Praha