MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR

Malešický mikropivovar nenajdete v centru Prahy, ale je to z něj co by kamenem dohodil. Díky dokonalému pivu, klasické české kuchyni a přátelské rodinné atmosféře patří mezi ty nejlepší. V této moderní restauraci se budete cítit jako v dobách, kdy se ještě u piva a jídla scházeli přátelé a rodina a cenili si společně stráveného času.
Na čepu naleznete kromě pečlivě vařených Malešických Originálů i zajímavé speciály z českých a zahraničních pivovarů. Ochutnat můžete české klasiky, speciality připravované na pivu nebo různé domácí pochoutky či čerstvé dobroty z vlastní udírny. V létě si příjemně posedíte na útulné zahrádce. Podobné místo v Praze budete jen těžko hledat.

Portfolio

Malešický originál N°2 Světlý ležák 12° je spodně kvašený tradiční světlý ležák plzeňského typu, vařený celoročně dle původní receptury mikropivovaru. Sezónní nabídka svrchně kvašených pivních speciálů, jako např. hosty oblíbený lehký voňavý Malešický originál N°1 Pale ALE 11°, Malešický extra hořký ALE 82 IPA 14° či Friday 13° Stout, oatmeal stout vařený vždy jen na pátek třináctého.

Dostupnost

Orginální piva dle vlastních receptur, která se vaří speciálně pro Malešický mikropivovar, jsou k ochutnání na některém z deseti výčepních kohoutů Malešického mikropivovaru.
V nabídce je i sortiment nejlepších českých regionálních pivovarů a privátních zahraničních značek na čepu či v láhvích ve výběrové pivotéce.

Akce a festivaly

Celoroční program v restauraci nebo na Malešické šalandě, vč. ochutnávkových pivních večerů, cestovatelských promítání či autorských večerů. Každoroční gastronomické akce – Masopustní vepřové hody, Irské hody s pravými irskými pivy, Mikro Street Food Festival, Oktoberfest s mnichovskými Oktoberfestbiery v originálních tuplácích a další.

 

MALEŠICKÝ MIKROPIVOVARMALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR
Malešická 126/50, 108 00 Praha 10 – Malešice
Tel.: 727 803 872
info@malesickymikropivovar.cz
www.malesickymikropivovar.cz


Mapa se načítá
MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR
MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR

MALEŠICKÝ MIKROPIVOVAR | Hlavní město Praha