Pivovar Uherský Brod

Pivovar Uherský Brod. Tradice vaření piva v královském městě Uherský Brod je velmi dlouhá, sahá až do středověku. První společný pivovar, který nahradil právovárečné domy, si uherskobrodští měšťané postavili v roce 1614. Pivovar, kde se vaří pivo dnes, vybudoval v roce 1895 František B. Janáček. Pivovar Uherský Brod přináší poctivé nepasterizované pivo z drsné krajiny na úpatí Bílých Karpat. Stejně jako v uherskobrodském kraji žijí lidé místními tradicemi a spojeni s přírodou, tak se i zdejší pivo vaří tradičními postupy pouze z těch nejvybranějších surovin.

 

Portfolio

Široké portfolio tradičních českých poctivých piv dvanáctka Premium, jedenáctka Patriot, studeně chmelený Perun a ležák vídeňského typu Kounic.

Dostupnost

Najděte si jednoduše hospodu s uherskobrodským pivem na interaktivní mapě umístěné na internetových stránkách pivovaru www.pivovar-uherskybrod.cz.

 

Prohlídky

Prohlídky pivovaru se konají ve středu až pátek od 8.00 do 14.00 hodin. Termín je nutno si domluvit minimálně týden předem. Tel.: 739 201 630, e-mail: info@pivovarub.cz.

 

Akce a festivaly

Pivní Slavnosti konané tradičně v srpnu v areálu pivovaru.

 

PIVOVAR UHERSKÝ BRODPivovar Uherský Brod
Neradice 369, 688 16 Uherský Brod
Tel.: 572 632 461
info@pivovarub.cz
www.pivovar-uherskybrod.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR UHERSKÝ BROD
PIVOVAR UHERSKÝ BROD
PIVOVAR UHERSKÝ BROD