HAVLÍČKŮV BROD – MĚŠŤANSKÝ PIVOVAR

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a. s. je jedním z posledních nezávislých regionálních pivovarů v České republice. Působí na trhu se značkou Rebel už více jak 40 let a za tuto dobu si s ní vybudoval stabilní pozici na trhu. Patří ke společnostem vlastněným českým majitelem. Hlavní sídlo pivovaru je v Havlíčkově Brodě.

Portfolio

Nejprodávanějším pivem havlíčkobrodského pivovaru je Rebel Originál Premium.

Dostupnost

Hospody, restaurace v celé České republice, zejména ale na Vysočině.

Prohlídky

Exkurze zavede zájemce o historii a provoz pivovaru do míst, kde se před 180 lety zrodilo proslulé havlíčkobrodské pivo a kde jeho příběh dodnes pokračuje. Návštěvníci nahlédnou do sladovny, kde se vyrábí 1 300 tun sladu ročně, do varny, kde se seznámí se surovinami, z nichž se pivo Rebel vaří, spatří i stáčírnu lahví a KEG sudů. Vrcholem prohlídky je degustace piva ve sklepech pivovaru.

Objednávky: exkurze@hbrebel.cz, v pracovní době na tel. čísle 569 495 250. Po domluvě je možné absolvovat prohlídku kterýkoli den.

Akce a festivaly

U příležitosti svátku Svatého Václava připravuje havlíčkobrodský pivovar i v letošním roce Svatováclavské slavnosti s bohatým programem jak pro dospělé, tak pro děti.

 

HAVLÍČKŮV BROD – MĚŠŤANSKÝ PIVOVARHAVLÍČKŮV BROD – MĚŠŤANSKÝ PIVOVAR
Dobrovského 2027, 580 01 Havlíčkův Brod
Tel.: Tel: 569 495 111
info@hbrebel.cz
www.hbrebel.cz


Mapa se načítá