PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR

Podřipský rodinný minipivovar se nachází v obci Ctiněves na úpatí hory Říp. První pivo se zde uvařilo v květnu 2014 a jednalo se o světlý ležák, který je stálicí v nabídce dodnes.

Vaříme piva jak svrchně, tak spodně kvašená, nefiltrovaná a nepasterizovaná, jen za pomoci vody, sladu chmele, kvasnic a lásky k pivu. Při vaření nových druhů piv spolupracujeme s několika špičkovými sládky tak, aby výsledkem bylo vynikající pivo vyvážené barvy, vůně a chuti. I díky tomu jsme získali několik ocenění, a to i v mezinárodní konkurenci.

Pivo stáčíme do KEG sudů a do PET lahví. Vybrané druhy piv stáčíme i do skleněných lahví 0,33 l.

Součástí minipivovaru je i pivovarská hospůdka pro cca 60 lidí a za teplého počasí i venkovní posezení.

Portfolio

Nabídku piv tvoří 10% světlé výčepní pivo, 10% Summer ALE, 11% světlý a tmavý ležák, 12% světlý ležák, 12% zelený ležák, 12% Pšeničné pivo, 13% Polotmavý jantarový speciál, 13% Rauchbier (nakuřované pivo), 14% světlý ALE, 15% Stout, 16% Bock (polotmavý), 17% světlá Double IPA, 20% světlý Doppelbock a 22% Imperial Stout (černé pivo).

Dostupnost

Pivo nabízíme v naší pivovarské hospůdce a v dalších restauracích, především v Praze a blízkém okolí. Jejich aktuální seznam najdete na našich webových stránkách.

Akce a festivaly

V pivovaru pořádáme různé akce, např. grilování kýty, hudební večery s harmonikou. Jsme schopni zajistit firemní akce, rauty a svatby. Dále se účastníme různých sezónních festivalů po republice, o kterých informujeme prostřednictvím našich webových stránek.

 

PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVARPODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR
Ctiněves 1, 413 01 Roudnice nad Labem
Tel.: 777 320 385
podripske-pivo@seznam.cz
www.podripske-pivo.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

MINIPIVOVAR POLIVAR
PODŘIPSKÝ RODINNÝ MINIPIVOVAR