PIVOVAR A PALÍRNA ČESKÁ KAMENICE

Pivovar a palírna Česká Kamenice. Pivo, které prodáváme, je živé pivo, nepasterizované a nefiltrované, vařené v našem pivovaru. Pivo je díky jedinečné technologii a zvolenému způsobu vaření i kvašení s pomalým ležením vyčeřené tak, že téměř nepoznáte, že není filtrované. Zachovává si ale stále vlastnosti nefiltrovaného piva. V pivovarském výčepu – hospoda Varna, se točí naše pivo. Můžete zde také v klidu sledovat jak náš sládek vaří pivo. Pivovar dne 14. dubna otevírá pivnici k záhájení sezóny. V pivnici je otevřena stálá galerie s tematickými výstavami pro celou rodinu.

Portfolio

Kamenický Dukát 10° – světlý výčepní speciál, Kamenický Zlaťák 11° – světlý ležák, Kamenická Podkova 12° – světlý ležák, Kamenický Rytíř 12° – tmavý ležák, Kamenický Poklad 13° – polotmavý ležák, Kamenická Kaple 14° – Vánoční medový speciál, Kamenický Jakub 12° – Velikonoční speciál.

Dostupnost

Prodej každý den od 9:00 do 22:00 (v neděli od 12:00). Prodej čepované v pivovaru, prodej v PET lahvích 1,5 a 0,5 l, prodej v sudech 30 l a 50 l (naražeč „žehlička“).

Prohlídky

Po předchozí telefonické objednávce (alespoň den předem) v pátek a sobotu ve 14:00 a 15:00. Možno dohodnout i jiný termín. Nabízíme skupinové akce, prohlídky s následným posezením u piva a občerstvením (např. pro firemní teambuildingy). Doplňkově je možné zajistit vystoupení šermířů, ohnivou show, profesionální ohňostroj či další aktivity.

Akce a festivaly

Akce budeme upřesňovat na našich stránkách. Určitě se zúčastníme Ústeckého pivního jarmarku a pořádáme den otevřených dveří v září na mariánskou pouť. Počátkem prosince (9. 12. 2017) se koná akce k výročí znovuobnovení vaření piva v pivovaru.

 

PIVOVAR A PALÍRNA ČESKÁ KAMENICEPIVOVAR A PALÍRNA ČESKÁ KAMENICE
Pivovarská 3, 407 21 Česká Kamenice
Tel.: 778 002 298
info@pivovarkamenice.cz
www.pivovarkamenice.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR A PALÍRNA ČESKÁ KAMENICE
PIVOVAR A PALÍRNA ČESKÁ KAMENICE