PIVOVAR LINDR MŽANY

Pivovar Lindr Mžany. Pivovar byl založen v roce 2014. Součástí moderního univerzálního komplexu je kromě pivovaru také restaurace, sál s divadelním jevištěm, dětské hřiště, wellness zóna s privátními pivními lázněmi, penzion, víceúčelové sportovní hřiště pro letní i zimní sezónu, posilovna a kuželna. Exkluzivní prostředí a vysokou kvalitu nabízených služeb doplňuje individuální přístup ke každému návštěvníkovi.

Portfolio

Pivovar standardně vyrábí čtyři druhy nepasterizovaných a nefiltrovaných piv. V nabídce je světlý Mžaňák 12 %, polotmavý Dubák 12 % a osvěžující 10% Lhoťák. Dámy upřednostňují Šípek 10 %. Dále jsou vyráběna speciální piva pro výjimečné události, vánoční a velikonoční nabídku a pivovarské akce. Oblíbená je také vlastní Pivovarská limonáda.

Dostupnost

Pivovarská restaurace nabízí pivo točené i lahvované ve stylových lahvích. V nabídce je kartonové a dárkové balení, ale také sudy o objemu 10 a 20 litrů. K dostání pouze na místě.

Prohlídky

Komentované prohlídky jsou realizované pro skupiny do 20 osob kdykoli po předchozí domluvě. Pivovar nabízí také řízené degustace.

Akce a festivaly

Pivovar pořádá v průběhu roku řadu kulturních, společenských a gurmánských akcí, které propagují zdejší pivo i vyhlášenou kuchyni. Nejoblíbenější jsou Dny mžanského piva konané v říjnu a Svatomartinské hody v listopadu. Jsou zde realizovány také soukromé oslavy, svatby i firemní eventy.

 

PIVOVAR LINDR MŽANYPIVOVAR LINDR MŽANY
Mžany 21, 503 15 Nechanice
Tel.: 775 070 807
info@lindr-pivovar.cz
www.lindr-pivovar.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR LINDR MŽANY
PIVOVAR LINDR MŽANY
PIVOVAR LINDR MŽANY