RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.

Bernard je pivo, které ozdobí vaši osobnost. A čím jste odlišnější, tím více se k vám bude hodit. Bernard je totiž jako vy. Neohlíží se po ostatních a vaří pivo po svém – bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic uprostřed lesem provoněné Vysočiny. Díky tomu vytváří harmonii vyvážené hořkosti, lahodné plnosti a chmelové vůně.

Bernard je oblíbeným pivem lidí, kteří si chtějí opravdu pochutnat a jdou stejně jako Bernard svou vlastní cestou. Je životním stylem, kultem …

Portfolio

Vyberte si ze široké nabídky piv Bernard. Ochutnejte například některý z našich tradičních ležáků s přísadou jemných kvasnic, které dokváší druhotně přímo v lahvi. Nealkoholická piva jistě ocení nejen motoristé, ochucené varianty (Švestka a Višeň) budou vítaným společníkem všech v letních měsících. Opravdoví labužníci pak mohou okusit některý z našich speciálů a nejnovějších přírůstků – Bohemian Ale a India Pale Ale. Více zde: www.bernard.cz/cs/pivo/sortiment/lahvove-pivo/index.shtml.

Dostupnost

Nejbližší hospodu či hospůdku, kde si můžete vychutnat čepovaného Bernarda, najdete na interaktivní mapě na webových stránkách: www.bernard.cz/cs/kontakt/prodejny-a-restaurace.shtml?pos=4

Prohlídky

Prohlídky pivovaru se konají v pondělí až pátek od 8.00 do 16.00 a v sobotu od 8.00 do 12.00 hod. Exkurzi je třeba objednat telefonicky 565 300 217 či emailem prohlidka@bernard.cz. Více informací na stránkách www.bernard.cz/srv/www/qf/cs/ramjet/excursion.

Akce a festivaly

Bernard Fest, festival plný skvělé hudby se koná každoročně v druhé polovině měsíce června (23.–24. 6. v roce 2017). Součástí festivalu jsou také sobotní prohlídky pivovaru s průvodcem.

 

RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.
5. května 1, 396 01 Humpolec
Tel.: 565 300 217
www.bernard.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.
RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.
RODINNÝ PIVOVAR BERNARD A. S.