Pivovar Chotěboř

Pivovar Chotěboř je prvním nově postaveným průmyslovým pivovarem v novodobé pivovarské historii. Výrobu zahájil v roce 2009.

Jeho architektonicky strohá, ale výrazná a nepřehlédnutelná budova je velkoryse prosklená, což umožňuje spatřit z venku samé srdce pivovaru, nerezovou varnu. Také navazující provozy kvašení, zrání, filtrace a stáčení piva využívají současných technologií při řízení, monitorování a chránění pivovarských přírodních procesů. V pivovaru se tak dokonale kloubí moderní technika a tradiční technologie.

Na tuzemský trh je pivo dodáváno především ve formě filtrovaného nepasterizovaného piva a také jako pivo nefiltrované, přímo z ležáckých tanků.

Portfolio

V naší stále nabídce naleznete světlý ležák Chotěboř Prémium, světlé výčepní pivo Chotěboř Originál, polotmavý ležák Chotěboř Polo a nefiltrovaný ležák Chotěboř Plus. Vyrábíme však i Svatomartinský dvousladový speciál, Vánoční karamelový speciál a Velikonoční ležák.

Dostupnost

Na tuzemský trh je pivo dodáváno především ve formě filtrovaného nepasterizovaného piva a také jako pivo nefiltrované, přímo z ležáckých tanků. Pivo se produkuje v KEG sudech o objemech 15 l, 30 l a 50 l pro restaurace, výčepy a bary a dále v láhvích pro maloobchodní trh.

Prohlídky

Prohlídky s komentovaným doprovodem a degustací piva přímo z ležáckých tanků pořádáme pro nejméně 8členné skupiny vždy po předchozí domluvě.

Akce a festivaly

Pivovar pořádá každoročně několik akcí – Pivovarský ples v únoru, Pivovarské slavnosti v srpnu a Den otevřených dveří spojený se soutěží o nejlepší guláš k pivu Chotěboř v říjnu.

 

PIVOVAR CHOTĚBOŘPivovar Chotěboř
Průmyslová 1755, 583 01 Chotěboř
Tel.: 569 431 992
info@pivovarchotebor.cz
www.pivovarchotebor.cz


Mapa se načítá

Pivo a pivovary Čech, Moravy a Slezka - kapesní průvodce na cestu za tuzemským pivem

PIVOVAR CHOTĚBOŘ
PIVOVAR CHOTĚBOŘ